Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy elsőre ez egy kicsit viccesen hangzik, de a kérdés nem kamu. Nevelőapám szüleihez ünnepekkor járunk. Mivel csak 3 ágy van, így kénytelen vagyok nevelőapám apjával éjjel egy ágyba aludni. Északa olyanokat fing... Meg büdöseket is... Én meg még a WC-n se engedem ki vendégségbe, inkább menjen a hasam. Amikor ott vagyok, mindig fáj a hasam. Hogy engedhetném ki? Csak szerintem illetlenség WC-n kívül szellenteni???

Ui: Ez a kérdés tényleg nem kamu, csak erre kíváncs vagyok.



2018. febr. 16. 04:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Álmukban az emberek akaratlanul is eregetnek, ettől még nem lesz bunkó senki se. Te is nyugodtan engedd el magad, mindenki szokott szellenteni. (Ne társaságban, ha kell menj ki a szobából vagy akármi.)
2018. febr. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű a képlet.

Felajánlod, hogy azon az egy éjszakán alszol a földön. Úgy mindenkinek kényelmesebb és te is sátrat tudsz verni egy picit messzebb.


Amúgy nem illetlenség WC-n kívül szellenteni. Nehogy már minden esetben szaladjunk a wc-re.

Ez a normális... ha elég idős leszel megérted, hogy vannak ennél fontosabb dolgok is az életben.

Persze ez nem azt jelenti, hogy túlzásba lehet vinni a fingást és mindenhol megvan a helye de éjszaka alvás előtt/közben akaratlanul is előfordul.


Nekem reggel van ilyen.. ahogy felkelek azonnal eldurrantok 3-4 hatalmasat..... :D De konkrétan olyanokat, mintha gránát robbanna.

Napközben utána semmi. :D

2018. febr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy neked attól fáj a hasad, hogy három napig nem eregetsz? Mert az lehetetlen, voltam kolis, a legprűdebb MissPina is elengedett egy-két galambot álmában, az ember erről nem tehet.

A wc-ben nyugodtan ki lehet engedni, de akár az udvarra is kimehetsz fingani, ott egy pillanat alatt elszáll :)

És máshol (nappaliban a földön pl) nem tudnál aludni? Mert a pukikérdésen kívül is elég kellemetlen lehet egy olyan öregemberrel egy ágyban aludni, aki ha jól értem, anyukád új férjének az apja, tehát nem egy közeli, bizalmas rokon.

2018. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!