Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy hónapig ki...

Szerintetek egy hónapig ki lehet bírni azt, hogy reggel 5-kor elkezdem a napot, este 10-kor befejezem? Semmi szórakozás, pihenés, hétvégén is munka

Figyelt kérdés

A szűk 7 óra alvásom meglenne, ami szerintem tökéletesen elég. De azon kívül kora reggeltől késő estig egy hónapig csak a munkából állnának a napjaim. Sem egy sorozat rész, sem egy kis heverészés, és hétvégéken is napi 9-10 óra munka tehát "nonstop". (Szellemi munkáról van szó.)


Kicsit ijesztően hangzik, hogy hamarosan ez vár rám egy bő hónapig. De valami olyanhoz vezet, amit nagyon nagyon szeretnék elérni és régóta várok a lehetőségre, szóval nem csak céltalanul hajtanám túl magam. És csak egy bő hónapról van szó. Akkor is ha stresszes munkáról van szó.


Megfelelő vitaminokkal, nagyjából elég alvással meg lehet csinálni ugye?


2018. febr. 18. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lassan egy hónapja rendszeresen 1:30-2:00 körül fekszem le, és reggel 6-kor kelek. Eddig még nem látszik rajtam semmi, max a buszutakon szoktam szundítani.

Ez nyilván szervezet függő, mindenki máshogy bírja. De szerintem ha a napi 7 óra alvásod megvan, és oda is figyelsz mindenre, semmi gond nem lehet

2018. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy hónapig simán. Nekem egyszer két nyolcórás munkám volt egyszerre, 4 hónapig bírtam. A kettő közt pont nem tudtam hazamenni pihenni, vitaminokat sem szedtem, de muszáj volt, hát csináltam. Utána megtanultam örülni minden szabad órának... :D
2018. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Régen szinte így élték az egész életüket az emberek, szóval simán ki lehet bírni, csak akarni kell. Ennyi idő alatt még bajod sem lesz tőle, csak utána pihend ki magad rendesen és ne vidd túlzásba, különben hamar ki fogsz égni.
2018. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Máris kevésbé bef*sva gondolok rá, hogy látom más is simán megcsinált ennyit, még többet is :)
2018. febr. 18. 15:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt évekig is lehet bírni... kérdés mennyire éri meg ;)
2018. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha van kellő motiváció, akkor igen. Végig lebegjen a szemed előtt a cél, és túlleszel rajta, hamar eltelik az az egy hónap.
2018. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem
2018. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megtanulsz programozni vagy mi ez a munka, hogy egy szabad perced sem lehet?
2018. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze :)

Mondjuk én annyin változtattam hasonló helyzetben, hogy nem aludtam hét órát, mert számomra kibírhatatlan volt, hogy se egy sorozatrész, se egy kis olvasás, szóval azért szántam ezekre minden másnap egy-egy órát, inkább aludtam kevesebbet, vagy aludtam a buszon. Nem lett belőle semmi problémám, csak kicsit "bezombisodtam" a végére, nehéz volt visszaállni arra, hogy nem kell korán kelni, és az első pár laza napban nem is tudtam, mit kezdjek a szabadidőmmel.

2018. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy hónapig, simán. Akár hosszabb távon is, de annak már meglehet az "ára".
2018. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!