Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok vissza...

Ti mit szólnátok vissza annak/azoknak a személyeknek akik kiröhögik a párotokat amiért nem hall valamit?

Figyelt kérdés

Nemrég történt hogy a barátomat két lány kiröhögött egy büfében.Ő kérte ki a kaját és mikor kérdeztèk tőle mit kér a gyrosára ő rájuk nézett hogy "Hmm?" Mert nem hallotta rendesen. Vagy 3x visszakérdezett az egyik csaj vihogva oda is hívta a barátnőjét hogy segítsen(?). Valószínűleg azthittek "papucs" vagy valami hasonló..de már ketten viháncoltak rajta kicsit túljátszva az egész helyzetet. Aláírom, hogy nem tudthatták hogy hallássérült, de még akkor is rosszul esett neki és szerintem bárki másnak is akár rendesen hall akár nem. Én meg ott álltam és néztem rájuk,hogy hogy lehetnek ennyire idegesitően bunkók. Már azon voltam, hogy beszólok valamit de vegül mégsem. Utána a báratomnak az étvágya is elment..Nem is értem hogy egyes emberek hogy lehetnek ennyire bunkók..még ha nem is tudták.

Ti mit reagàltatok volna erre? Mit mondtatok volna a két lánynak akik kiröhögték?



2018. febr. 18. 20:02
1 2
 1/19 anonim válasza:
58%
Ez rossz helyre ment.
2018. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Rossz a kategória,de én már is faképnél hagytam volna őket kajálás nélkül,de előtte felvilágosítottam volna őket,és ez után arról is,hogy milyen taplók.
2018. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
en megmondtam volna a ket csajnak hogy a parom hallasserult, es kicsit gondolkodhatnanak, mielott rohogcselnek, mert lehet, hogy nincs mindenkire rairva, ha valamilyen fogyatekossaggal el. a rossz hallas nem latvanyos, mnt egy kerekesszek pl, ugyhogy a jovoben legyenek egy kicsit empatikusabbak embertarsaikkal.
2018. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
"Beszélhetnék az üzletvezetővel?"
2018. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A barátod jobban teszi, ha elfogadja, hogy mindig lesznek ilyen patkányok, akik megragadtak azon az értelmi szinten, hogy más emberek gúnyolásától érzik felsőbbrendűnek magukat. Nem kell foglalkozni az ilyen suttyókkal.
2018. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Beírtam volna a panaszkönyvbe, és a felettesüket hivattam volna.
2018. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Én két dolgot nem értek. Egy, te ott álltál a párod mellett, hallottad hogy mit kérdeznek tőle, tudtad, hogy nem jól hall és mégsem közvetítettél neki? Komolyan? Kettő, a párod ezek után miért nem mondta azt, hogy semmit és távozott emelt fővel? Én nő létemre megtettem már, amikor az étterem tulaja akadékoskodott velem egy hozzávalóval kapcsolatban.

Mindketten egy rakás szerencsétlenség vagytok, ne haragudj... de te duplán is...

2018. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
Egyébként őszintén, arra nem gondoltál, hogy nem rajta röhögtek, hanem rajtad? :) Az, hogy ő nem hallott az egy dolog, de te meg ott álltál mellette néma kussban, gondolom, milyen fejet vágva... :D
2018. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Azt én sem egészen értem, hogy miért vártad meg, hogy a barátnőd háromszor visszakérdezzen, ahelyett, hogy "tolmácsoltad" volna neki a kérdést. Ettől függetlenül, azt hiszem "kiosztottam" volna a személyzetet és "elköszöntem" volna.
2018. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ott kellett volna hagyni őket.

Hülyék és érzéketlenek mindig lesznek és mindig voltak.

De ettől még nem minden ember ilyen.

A hülyéktől származó bármit ne vegyétek magatokra, mert nem azon a szinten vagytok.

:)

2018. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!