Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltatok mar meg a munkahelye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltatok mar meg a munkahelyen a parotokat vagy egyeb korulmenyek kozott? Ha van idotok es kedvetek irjatok sztorikat. Koszi elore is! 34L

Figyelt kérdés

2018. febr. 15. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
L = ló?
2018. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az apám a kolléganőjével csalta meg anyámat és el is hagyott minket. Most nyomorog 57 évesen az új kisgyerekével meg az új feleségével egy kis lakásban és anyumnak írogat... szánalmas.
2018. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem.


Nem is egészen értem, milyen munkahely az, ahol ennyire marhára ráérnek az emberek reszelni? :D Én is, meg az összes ismerősöm is rohangál egész nap mint a lenyakazott csirke, hogy este 6-7 előtt végezzen a dolgával, aztán húzhasson haza végre.

Érdekelne olyan állás, ami ennyire ráérős, szóval a sztorikból engem a munkakör érdekelne, hogy hol lehet ilyen bónusz szüneteket tartani :D


29/N

2018. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem
2018. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Ide nyiltan inkább nem írom ki.
2018. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanazt írtam volna, mint a 3-as. :D Gondolom, munkaidő után bent maradnak "túlórázni". Mondjuk én alig várom, hogy mehessek haza munka után, nemhogy még bármi egyebet csináljak a munkahelyemen. Ha már kollégával készülnék megcsalni a páromat, nem a munkahelyen csinálnám.

34 évesen te még lánynak tekinted magad? Nagyszerű!

2018. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok ilyen munkahely van... multik, irodák.
2018. febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!