Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudok változni?

HArDcOrE cPu kérdése:

Tudok változni?

Figyelt kérdés
Eddigi életemet úgy éltem hogy másokat bíráltam,sose néztem szembe az igazsággal, mindig kifogásokat kerestem.Szerintetek megtudok változni? Szeretnék sok dolgot megtapasztalni, olyat amit eddig sose tudtam,lehet hogy fura hogy ilyesmit kérdezek de egyszerűen már nem tudom eldönteni.
2018. febr. 19. 01:39
 1/4 wanda16 válasza:
Mindenki megtud valtozni ha akar :) Csak ne csinalj butasagot. Valtoztatni tudsz mindenen ha akarsz.Es szerintem akarsz mert akkor ezt nem kerdezted volna meg. Ugyhogy csak elore! :)
2018. febr. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már az is változás, hogy ezt a kérdést feltetted. Amúgy mindenki változik folyamatosan, kérdés, hogy hogyan és merre...
2018. febr. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nap Ajtó válasza:

Képes vagy változni, sőt: mindig változol.

A kérdés az, hogy merre szeretnél változni, hogy mit szeretnél csinálni?

Szuper, hogy felismerted azt, hogy érdemes változtatnod.

Ez volt az első lépés.

Hogy hogyan tudsz változni?


Például úgy, hogy frissíted az "alapprogramodat".


Az alapprogramod az, ahogyan az életről, a dolgokról gondolkodsz. Ezt a szüleidtől, az iskoláidtól, és a környezetedtől tanultad. Most az vagy, amit idáig felszedtél magadra. Ha változni szeretnél, akkor ezt a "programot" érdemes frissítened.

Elsősorban: olvasással.

Ha nem szeretsz olvasni, akkor itt az ideje elkezdened.

Témakörök: önismeret, pszichológia, kommunikáció- például.

Ezzel lassan, de biztosan új nézőpontokat veszel fel magadra, és ha folyamatosan, kitartóan olvasol, fokozatosan meg fogsz változni.

Nem könnyű ez az út, de megéri.


Mellette pedig tedd meg, amit ki szeretnél próbálni!

Ha nem tudod, mit szeretnél, menj el szakemberhez, akinek a segítségével rátalálsz a benned rejlő lehetőségekre. (Pl.: pszichológus / pályaorientációs tanácsadó)


Csináld csak!


"Ha a tanítvány készen áll, megjelenik a mester is."



https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=1XqBcJ9BAgU

2018. febr. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, régebben is szerettem olvasni, talán még általános iskolás koromban.Lehet újra elkezdek olvasni, meg megpróbálok ténylegesen változni.
2018. febr. 19. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!