Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meglehet változni "gyökeresen"...

Meglehet változni "gyökeresen" egyszerre tudatosan?

Figyelt kérdés
Nagyon sok mindenben kell változnom, szinte más ember is lennék, ha sikerülne... Lehetséges rövid idő alatt?

2017. aug. 10. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem valoszinu. A valtozas lassu ha jo iranyba megy.
2017. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Attól még kezdd el! Részeredményekben azért már látsz visszaigazolást, a kitartásod pedig legyen szilaj.
2017. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok, negatív, önbizalom hiányos, túlságosan szétszórt, feledékeny, késésre, halogatásra hajlamos, egyes dolgokban türelmetlen, és az utóbbi időben nagyon ellustultam, még ahhoz is lusta vagyok, amit szeretek csinálni : pl rajzolni, deszkázni, olvasni, tanulni..stb.

és nagyon nem vagyok kitartó, hajlamos vagyok feladni mindent.. Sok munkahelyről felmondtam már, mert feladtam. Most jelenleg dolgozom, de ezt most nem akarom ott hagyni...


Szeretnék teljesen ezeknek az ellenkezője lenni: pozitív, türelmes, kitartó, szorgalmas, pontos, tudatos..stb..

Céljaim vannak, de ha így folytatom, (halogatok dolgokat, és lustálkodom), akkor nem fogom elérni.. Eltervezni már elterveztem a céljaimat nagyon jól, és okosan, de szeretném elérni őket, az pedig csak úgy fog menni, ha változtatok..

De hogyan? lehet változni gyökeresen, rövid idő alatt, eredményesen? Vagy ez lehetetlen dolog?

Annyiszor próbáltam már változni, de általában csak rövid ideig sikerült...

2017. aug. 10. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Meglehet akár 1 nap alatt, ha olyat trippelsz DMT-vel hogy a beled kihányod akkor megváltozhat gyökeresen a személyiséged. Pszichedelikumok nélkül nehezen tudsz gyökeresen megváltozni, nagyon sok-sok évbe fog telni, vagy akár évtizedbe.
2017. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Odafigyeléssel meg lehet hamar változni, - de azt nem árt, ha tudod, hogy a "non-stop önkontroll" nagyon fárasztó, sok kitartást igényel.

Másik esete a gyors megváltozásnak, amikor egyik napról a másikra kiszolgáltatottá tesz valakit egy betegség a környezete irányába. Általában a tartós vagy végleges betegségek hozzák a tartós változást, - de azért nem kellene, hogy ilyen árat fizess a változásért, ergo, maradj az első verziónál, ha lehet!

2017. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám:) annyi, hogy en régebben a külsőmmel nem voltam megelégedve, meg az anyagiakkal. Kellettek a lehetőségek de felismertem oket es éltem velük, ma mar nincs önbizalmam es van félretett pénzem is. Meg lehet csinálni csak idő kérdése es önkontroll :) 21 F
2017. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!