Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem minden most csúszik...

Miért nem minden most csúszik össze?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem sokáig bírom már idegekkel és tudom tartani magam mások előtt. Az egész azzal indult, hogy a MacBook om elromlott nem tudom mi lett vele beadtam szervízbe. Azóta a tabletemen kell tanulnom és megírni a beadandóimat. Pénteken reggel kaptam egy árajánlatot a MacBook szervízre 110000 Forint végösszeggel kutakodtam,kérdezősködtem de még így is itt a legalacsonyabb a végösszeg. Vasárnap elmentem bevásárolni mikor mentem fel a mozgólépcsőn a telefonom képernyővel lefelé kiesett a zsebemből, a fólia hálosra tört a képernyőmnek nem lett komolyabb baja de a kijelzőmön lett egy nagyobb repedés. Bevitem egy boltba arra kaptam egy 30 ezres ajánlatot. A nem éppen olcsó fejhallgatóm is meghalt tegnap az esti edzésem közben de mivel akciós vettem ezért ha nem fizetek rá még 20 ezret akkor csak egy gyengébbet tudok venni. Ráadásul egy csomó pénzem el fog majd menni az egyetemre mert felszerelést kell vennem meg a gyakorlatai miatt majd utazgatni az országon belül. Végre eljutottam oda, hogy volt spórolt pénzem de ha még akartam inni egy finom kávét azért arra is volt kerestem de most kb. nullán leszek az ösztöndíjaimmal. Dolgozni ezzel a szakkal párhuzamosan biztos nem tudnék eredmény romlás nélkül a szüleimtől pedig nincs pofám ilyenekre pénzt kérni mivel ételre és albérletbe is ők adják a pénzt. Most az idegesít a legjobban, hogy gyakorlatilag a semmire megy el minden pénzem és már most szorongok, hogy nem lesz szinte semmi anyagi tartalékom. Meg megint nézetem, hogy mi a legolcsóbb a boltban.

2018. febr. 19. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
nyehhehhe :P
2018. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Szomorú, hogy más örömöd sincs. Elég sivár lehet az életed.
2018. febr. 19. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
kamuuuuuu
2018. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás.

Felmész a vaterára és veszel egy használt laptopot 10000-ért. Tanulni az is bőven jó.

A telefonra nem tudok mit mondani.

A fejhallgatónak meg valszeg csak a zsinórja tört meg. Keresel valakit akinek van forrasztója és egy üveg sörért megcsinálja neked.

2018. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért nyafogsz mert régebben volt pénzed ilyen hiper szuper dolgokra most meg meg se tudod javítani őket. A tücsök és a hangya...


Olcsóbb laptop, kisebb igények. Gondolom vidékről kerültél Pestre,


Olyan nincs hogy 0-24 tanulnod kell, állj a sarkadra hétvégén melo hétköznap suli. Elég sokan meg tudtak eddig is oldani, aki nem az nem való egyetemre.


Ne haragudj de nem tudlak sajnálni ha a megelhetesedet a szüleid fizetik meg is erdemled hogy megtanuld milyen egy szűk anyagi helyzet!

2018. febr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen egyetemre lehet járni ilyen írásképpel? 8 általánost se nézek ki belőled az írásod alapján.
2018. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!