Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Herbyről és...

Mi a véleményetek Herbyről és Turi Tamásról?

Figyelt kérdés
Tényleg annyira műveltek, mint amennyire annak tartják őket? Miért szeretik őket ilyen sokan? Mi a véleményetek róluk?

2018. febr. 19. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Herby a totális társadalom hulladéka, alja létforma.

Turi Tamásnak talán vannak értelmes gondolatai, de az ő fejében is vannak bajok.

2018. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Turit nem ismerem, Herby munkásságához sajnos volt szerencsém, abból az jött le, hogy egy hatalmas suttyó...
2018. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is suttyó de molnár kikinél egy fokkal jobb és ezt nem iligységből mondom. A maga stílusában legalább felmutatott valamit nem a bebszásért és élőben okádásért és vetkőzésért várta a pénzt
2018. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Mondjuk Kikit nem igazán lehet überelni suttyó, proli viselkedésben, bár Ő szellemileg visszamaradott, az ő esetében a szomorúbb a társadalmi reakció, illetve az, hogy a családja is beszállt az egészbe.
2018. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szepi25 válasza:
Ha a mondanivalójuk elé gondolatban oda teszed, hogy "szerintem", akkor nincs velük baj.
2018. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Herby a városomban lakik a városban többször láttam, egyszer mentem el mellette este köszöntem neki, de mire hátra néztem nem volt sehol. Szerintem visszahúzódó tipus vagy valami depressziója lehez furcsa..
2018. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyszerűen kiábrándult az emberekből. Vagy pedig kevés hozzá hasonló ember van, és erre már rájött, hogy egyedül élve videozásból képes fenntartani magát, azokkal meg eleve nem nagyon találja meg a közös hangot, akik dolgoznak mondjuk, max. akinek hasonló videos vállalkozása van, vagy egyedi munkaköre, vagy ilyesmi dolgok.
2018. ápr. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem egyenes emberek, a videósok folyamatosan hazudnak. Egyszer sajnáltatják magukat, hogy kapjanak alamizsnát és csomagokat, másszor bevallják, hogy 250-300 ezer forintot keresnek havonta a Youtube-ról, még alacsony nézőszámmal is. Nem szorulnak adományokra, de van pofájuk kéregetni.

https://www.youtube.com/watch?v=D2ZXIhYxvrE

Ingyenélő kategória.

2018. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Túrha a totális társadalom hulladéka, alja létforma.

Herby-nek talán vannak értelmes gondolatai, de az ő fejében is vannak bajok.

2023. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!