Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen közismert ember mellett...

Milyen közismert ember mellett mentél már el?

Figyelt kérdés
Színészek, politikusok, stb.
2018. febr. 19. 18:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Puzsér Róbert, Zámbó Krisztián, Mészáros Árpád Zsolt, Kiss Endy, pár VV szereplő
2018. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Sokuk mellett, többekről azt sem tudtam, hogy 'ismertek', mert nekem idegennek tüntek.
2018. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én már elég sok mindenkit láttam magam mellett elmenni. Kasza Tibi, Fekete Pákó, Győzike, Gáspár Laci, ByeAlex, Beleznay Endre, Majka, Stohl András, Kovács Áron, Dér Heni, Radics Gigi, Dopeman, Till Attila, Fluor Tomi, Díaz, Kozsó, Iszak Eszter, Dobrády Ákos, Halott Pénz, Kállay-Saunders András. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2018. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Egyszer a metrón valami beképzelt farok sorozatsztár jött nekem - valami Szeress mostos lúzer.


Dolhai Attilával egy városban élek, sokszor találkoztam már vele rendezvényeken, véradáson (ott hülyült, mi meg szétröhögtük magunkat.


Pesten Gyurcsánnyal találtam magam szembe, mikor mentem volna a lakásba.


Puf Lecsótól szaloncukrot kaptam egyik karácsonyi koncerten...

2018. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Közismert emberek szobrai számítanak?
2018. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Navracsics Tibor, Tarlós István

Barátok közt ből a Peti, Krisztián, Luca, Ottó, nem tudom pontosan hogy hívják őket.

2018. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Vujics trutko akkora bunkó, h a mogyoródi aquában sapkában ugrotta a fejest... Direkt megvártam,h feljöjjön a víz alól, de nem esett le. Katasztrófa a pali :D
2018. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Starub Dezső, Horn Gyula, Cser-Palkovics, Vargha Tamás, R. Kárpáti Péter, Nemehegyi Péter, Kállai Ernő, Skrabski Árpád
2018. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Metionin ***** válasza:
A Tankcsapda tagjai többször is. Meg biztos még egy csomó meber akiket nem ismerek fel. A legtöbb celebről fogalmam sincs hogy hogy néz ki.
2018. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

én 92, vagy 93-ban Schwarzenegger-t láttam, a Váci utcában jött szembe, avval a kockafejű feleségével.

Volt az a planet hollywood megnyitó, arra jött.

Nekem ez volt a legérdekesebb. Hiába meséltem az osztálytársaimnak, nem hitték el. De idegesítő volt.

2018. febr. 20. 02:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!