Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történne ha egy nap az...

Mi történne ha egy nap az Antarktisz mérsékelt övezetté válna?

Figyelt kérdés
tudom hogy nem fog csak kíváncsi vagyok hogy akkor menne a háború a területekért?

2018. febr. 19. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor aznap elkezdene rajta olvadni a hó.
2018. febr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A globális tengerszint emelkedés folytán a migránsválság még nagyobb méreteket öltene. A tengerpartokon élők elmenekülnének, de aligha az Antarktiszra; szerintem az lenne az utolsó kontinens, ahol háborúznak a területekért. Hiába lenne melegebb, a hirtelen változás nem kedvezne az élővilágnak, még amit az ember talán hasznosítani tud (hal, fóka, pingvin) is megsínylené, így csak lassan alakulna át egy élhető vidékké. Az Antarktisz hó nélkül is csak egy sivatag vad szelekkel, és helyenként (McMurdo völgyei) olyan száraz vagy még szárazabb is, mint az Atacama.
2018. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel ez rengeteg édesvíz óceánba kerülését jelentené( mondjuk, ez már állítólag javában tart), elég durva váltózásokkal járna.
2018. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!