Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek melyik kontinensen...

Szerintetek melyik kontinensen a legjobb élni?

Figyelt kérdés
Szerintem Európa. Ez egy minden az egyben kontinens, megtalálsz itt mindent a homokos tengerparttól a legjobb síelőhelyekig! Sok ország alkotja, így pár száz kilométerenként teljesen más nyelv, kultúra, gasztronómia és miegymás, azaz nagyon változatos, nem úgy, mint például Amerikában, ahol ott az USA, mész 3000km-t és ugyanúgy hamburgert zabálnak! Ja és Európában legalább nincsenek tűzvészek, tornádog, gigantikus földrengések, stb-k.

2015. szept. 30. 13:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
én sem élnék más földrészen :)
2015. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is Európa a legmenőbb.
2015. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Amugy ezek az ervek joreszt afrikara is igazak, ott is valtozatos a kultura/nyelvek. Amugy en is europara szavazok.
2015. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Európa
2015. szept. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Ausztrália.
2015. szept. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

" mint például Amerikában, ahol ott az USA, mész 3000km-t és ugyanúgy hamburgert zabálnak"

jartal mar amerikaban? mert szerintem baromira nem igy van, hacsak nem csukott szemmel utaztad azt a 3000km-t.


Ja, egyebkent ezt el lehet mondani europarol is, ha nem veszed a fardtsagot, hogy megismerd.

Utazol 3000km-t es mindenki donert eszik meg pizzat.

2015. szept. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
Európa , a víz is bőséges változatos a növényi termések kínálata , nincs ragály se aligátor , pár medvét ha elénk kerül cirkuszba visszük . A konyha is változatos . Mi középen vagyunk , a sok romboló szélsőséges hatás messze tőlünk , bárhonnan jön vissza kell szorítani .
2015. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Ausztrália
2015. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Európa volt, amíg ez a menekültmizéria el nem kezdődött. Most viszont küszöbön a háború, ezek az élősködők túl fogják feszíteni a húrt. Nem tudom, hogy ti Magyarországon mennyire vagytok tájékozottak, én itt Berlinben olyanokat látok, ami több, mint riasztó. Amikor lezárják az egész Hauptbahnhof-ot, leállítják a vonatokat, vagy 40 rendőrfurgon áll körben, és mindenhol fegyveres-kutyás kommandósok... csúnya vége lesz ennek, attól félek és még mindig csak jönnek és jönnek és már senki nem tudja, hogy kik ezek, mi a céljuk, miből fogjuk évekig segélyezni őket és az Unió tagállamai egymást marják miattuk... nagyon-nagyon csúnya vége lesz ennek.
2015. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha általánosságban, a különféle aktuális eseményeket leszámítva nézem, akkor tényleg Európa ahol szinte bárhol jó, Izlandon és Görögországban is egész jól el lehet lenni.

Amerikában ha az életszínvonalat nézed északon azért jól megvannak, őket se viszi el mindennap a tornádó, de Dél- és Közép-Amerikában már vannak olyan helyek, ahová nem mennék túl szívesen lakni.

Ausztráliában nincs túl sok változatosság, gyakorlatilag ami eltér, az a néhány megmaradt törzsi kultúra, de gondolom ők ott jól érik magukat.

Ázsia egyes részein nagyon jó lehet élni, másokon meg nagyon nem, kultúra szempontjából változatos és a természetben ott is sok minden megtalálható (ahogy Amerikában is).

Afrika szintén változatos, de összességében itt van a legtöbb olyan állam, ahová nem szívesen költöznék.

Az Antarktiszt nem mondta senki, ha csillagász lennék vagy pingvin, oda is elmennék :D

2015. szept. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!