Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pasik, tényleg az önbizalomtól...

Pasik, tényleg az önbizalomtól lesz szép egy nő?

Figyelt kérdés
Ezt itt a gyakorin egy kommentben olvastam.

2018. febr. 20. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem ez hülyeség. Csak össze akarják mosni a szépséget a kisugárzással. pedig két különböző dolog.
2018. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát azt mondhatjuk hogy ha egy atlagos lánynak sok az önbizalma és életvidám akkor lehet jobb nő mint egy bomba de paraszt nő. De az h egy ronda nő ha van önbizalma nem léphet fel a szépek közé csak ennyitől. De ez nem azt jelenti h nincs esély vagy nem kell a kutyának se mert mindenkire vár valaki, és ha szerencséje van rá is talál. Csak hát nem lesz akkora ,,piac" elött mint egy atlagosnak pl. De ha hasonlo kategoriában keres akkor lesz azért rendesen.
2018. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, félreérted. Nem az önbizalomtól lesz szép, az önbizalom csak egy vonzó tulajdonság. Én legalábbis helyből jobban vonzódom egy olyan lányhoz, akin látszik, hogy jól érzi magát a bőrében, mint egy olyanhoz, akin viszont az látszik, hogy gyűlöli magát.
2018. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Én a szépséget a külső alapján nézem, más nem érdekel. Attól, hogy valaki milyen belül, nem változtat azon, hogy szép-e vagy csúnya-e.
2018. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%

Megint egy elfogult, részrehajló kijelentés.


Önbizalomtól IS... de nem csak attól.


Épp olyan értelmetlen kijelentés, mintha azt mondanám, hogy csakis szépségtől lesz szerethető valaki.

2018. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában semmit nem ér. Rosszindulatú, kétszínű, önző nőnek is lehet önbizalma, miközben belül rothadt.
2018. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5-ös ne kotekedj, ezt olvastam, kész. ...
2018. febr. 20. 18:06
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ez a valóságban úgy működik hogy egy alapból szép lány aki épp káromkodik, vagy szomorúan önsajnálatban szenved kevésbé vonzó mint mikor épp sugárzik a boldogságtól.
2018. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az esetek nagytöbbségében valóban önbizalomra lenne szükségük a nőknek, ettől valóban széppé, nyitottabbá tudnának válni. Azonban van olyan, akinek ez eleve megvan és nem feltétlen ezt kellene neki a továbbiakban erősíteni.
2018. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem, szépek nem lesznek tőle, vonzóbbak viszont lehetnek.
2018. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!