Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyes szép...

Miért van az, hogy egyes szép lányoknak nincs önbizalma más csúnya lányok pedig szétrobbannak az önbizalomtól?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki nekem esne hogy szubjektív kinek mi a szép és a csúnya, most nem ez a kérdés.

Szóval én azt figyeltem meg a környezetemben, hogy vannak nagyon szép, de igazán nagyon szép lányok, sportosak is, csinosak, mégse elégedettek magukkal és csak többre és többre vágynak, még jobb külsőre és e mellett csúnyának és kövérnek találják magukat, kórosan nincs önbizalmuk, van úgy tükörbe se mernek nézni és azt hiszik azért nézik őket mert csúnyák.

És vannak a más típusúak, akik tényleg csúnyák, nincs tökéletes alakjuk, némely esetben el is vannak hízva, mégis látszik a testtartásukon, arckifejezésükön, beszédstílusukon mennyire elégedettek magukkal, duzzadnak az önbizalomtól. Az előnytelen lábaikra is akár felvesznek rövid szoknyát, büszkén mutogatják a nem éppen kidolgozott alakjukat (gondolok kibuggyanó feleslegre). És nemhogy kicsattannak az önbizalomtól, de még beképzelt is némelyik közölük és lekezelő. Azt hiszik azért nézik meg őket az emberek mert milyen szépek. És az se érdekelné őket ha valaki beszólna nekik milyen rondák, leperegne róluk. (Nem úgy mint az előbb említettek).

Szóval valaki adjon már erre értelmes magyarázatot, mert nem tudom megérteni.

Előre is köszönöm!



2015. jún. 14. 10:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

Mert a külső csak egy része a teljes képnek.

Attól, hogy valaki szép még nem biztos, hogy jó kommunikációs képességei vannak, nem biztos, hogy könnyen be tud illeszkedni. Ezek is meghatározzák, hogy mennyire lesz jó fellépése, mennyire lesz magabiztos. A külső adottság. A többi kialakul, főként a családban. Az meg, hogy milyen a családod, nem attól függ, hogy milyen szép vagy.

Másrészt van, akinek nem olyan fontos a külső, így nem kattog rajta annyit. És lehet, hogy valaki szép, de mindig a külsejével és a kisebb hibáival van elfoglalva, így nem is tudja igazán élvezni a szépségét.

2015. jún. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
nekem pl azért nincs önbizalmam, mert tudom, hogy aki közeledik felém az csak d*gni akar(volt aki kerek perec meg is mondta ezt). pedig a fiúk-férfiak körberajonganak, nem értik miért nincs senkim. talán félnek is tőlem, ezt már nem tudom.. lehet a személyiségemmel is gond van, mert inkább befelé forduló vagyok. nehezen nyílok meg idegeneknek. ha valaki meg akar ismerni, akkor annak kb 1 hetet velem kéne töltenie lépten-nyomon. akkor talán kapna egy képet arról, hogy milyen is vagyok.
2015. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Én a társaságomban is ismerek olyan csúnyácska nem szép alakú lányt akit külseje ellenére azért szeretnek a fiúk mert könnyen kapható és még dicsérgetik is milyen szép (neki de nekem elmondták őszintén nem találják annak), és el is hiszi ezeket magáról és nem érdekli a legtöbb fiúnak arra kell. Volt olyan hozzá képest jobb srác (ilyen átlagos) akivel egy ideig járt de azért dobta mert szerinte nem volt jó ágyban. Még ő válogat.....


Neked azt mondom #2, nem tudom hány éves vagy talán tini, eben a korban a fiúk tapasztalatot akarnak gyűjteni nem mind, azt úgyis megérzed melyik akar csak d*gni és melyik igazán megismerni. Amelyik nem akar komolyat azt koptasd le egyszerűen. Azt se vedd be ha bókol. Az számít mit tesz érted, mennyire kitartóan nyomul.

Ja és ha rögtön megemlíti a szexet egyértelmű csak azt akarja. Próbálj komoly témákról beszélgetni velük (gazdaság, politika, irodalom, történelem pl.) ha hidegen hagyja egyértelmű nem lelki társat keres.

2015. jún. 14. 11:16
 4/30 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem rosszul látod a dolgot.

A szép lányok sokszor nehezen kapnak komoly pasit, mert félnek tölük, mert van aki azt hiszi, hogy mindenki le akarja nyúlni illetve hogy le tudja. Így sokan az átlagosra hajtanak.


A nagyátlagnak meg aki kicsit alatta van, állandó bizonyítási kényszere van, illetve valamivel ki akar tünni.

Na velük kell vigyázni, mert ok, hogy ki akarnak nézni, de állandóan megerösítés kell hogy ök jók, és ha van is pasijuk, és kicsita esetlag "lankad" a kapcsolat, akár mástól várják a jelz´sket hogy ök isgenis jók. Ezért van hogy sokszor egy csunya csaj ágyában jóval több pasi fordul meg.

2015. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem a külsőn múlik az egészséges önbizalom, hanem elsősorban a szüleinken. Az egészségest azért hangsúlyoznám, mert a kirakat önbizalmak nem biztos, hogy valódiak.
2015. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. 23 éves leszek nem sokára. Már sok féle fiúval volt "dolgom". legutóbb pl egy 30 éves férfi(?)vel. Többször felhozta a gyerek témát, meg elég komolynak tűnt a szándéka, de furcsa volt az egész ember úgy ahogy van.

Egyszer azt mondta hogy milyen jól érzi magát velem, sok téren összeillünk stb aztán benyögi, hogy nem szerelmes belém, sőt, beközöl egy olyat, hogy elkapott tőlem valamit miközben nekem semmi bajom sincs.


Másrészt ez a lenyúlós dolog: én már inkább megállapodni szeretnék. Nem hiányzik nekem ez az állandó pasizás. Már unom.

Mondjuk a legutóbbi pasi után már a férfiaktól is megundorodtam..

2015. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
15%

" ha valaki meg akar ismerni, akkor annak kb 1 hetet velem kéne töltenie lépten-nyomon"


Hát akkor elég egyszerü lélek lehetsz. Valakit évek alatt lehet megismerni. Nem csodálom hogy mindenki dugni akar.

2015. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

7

Az egy hét kevés, de az évek alatt is túlzás. Ha valakivel egy háztartásban élsz, kb. fél év alatt azért megismered annyira, hogy tudd, érdemes e közös életben gondolkozni. Annyi ideig senki nem tudja a jobbik oldalát mutatni. Persze ez nem a teljes megismerés plusz az emberek változnak(?), vagy csak jobban megismerjük őket.

2015. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Az időt csak példaként irtam, annyi idő alatt mondjuk max az eletvitelem ismeri meg nem engem. Nem mindenkivel vagyok ugyanolyan. Munkában másképp viselkedek, más vagyok privátban, más egy kapcsolatban egyéb társaságokban is más. Szóval annyira nem egyszerű velem.itt most nem arra kell gonolni hogy munkában egy tündér vagyok kapcsolatban meg egy házi sárkány, de mégis vannak árnyalatnyi különbségek.
2015. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor velem sem egyszerű:) Párommal együtt dolgozom, így nem mondható el rólam az, hogy a munkatársaimmal több időt töltök mint a családdal(hálaajóég), de munkában én is hisztisebb, türelmetlenebb vagyok. Itthon meg mintha elvágták volna, tündér vagyok.


Kérdező, neked meg már megadták a választ, nekem is volt ilyen elhízott nagyképű barátnőm, folyton sztárolta magát, hogy a fiúk ilyenolyan szépeket mondanak, közben meg mindenki jól megfektette. Tapasztalat szerzés kell a fiúknak, hogy a következő csajnál jobbak legyenek.

2015. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!