Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A biztonsági őrök miért...

A biztonsági őrök miért vannak állandóan a fenekemben a boltokban? Ki tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Pedig nem vagyok egy gyanús személy szerintem. Főleg Háda, DM, Rossmann boltokban. De iszonyat gázul, szánalmas amit csinálnak. Még ha tampont nézek is sarkamban van.

Tudom ez a munkája na de így??


2018. febr. 21. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Talán csak bejössz nekik :) Én sem értettem, hogy miért engem követnek állandóan, amikor messze állok a szakadt öltözettől és még ádáz fejem sincsen...

A múltkor megállított csak engem az egyik a kijáratnál szatyrot ellenőrizni én meg siettem és kifakadtam, hogy "úgy nézek ki, mint aki rászorul a lopásra?"

Erre azt felelte, hogy szerinte őrá szorulok. El akarta kérni a számom...

2018. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Engem is szoktak követni.Ez a dolguk.Én a helyükben olyanokat követnék,akik nem sértődnek meg,vagy látszik rajtuk,hogy nem lopnak,így nem kellemetlen és a kamerán visszanézhető,hogy dolgoztak.


Én nem veszem magamra.

2018. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tök átlagos nő vagyok, és komolyan nem érzik ezek hogy mennyire rontja a bolt imidzsét is? Gáz
2018. febr. 21. 12:11
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Hagyd a 63% mindig ilyen frusztrált.


Engem is szoktak követni, érdekes módon a durvább arcoktól meg fosnak. :)

2018. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Engem is gyakran követnek. Régebben a Rossmannban állandóan a nyomomban voltak. Oda már nem is járok többet. Még most előfordul itt-ott, hogy utánam szegődnek, de már nem olyan gyakori.
2018. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem is sokszor csinálják ezt, főleg H&M és NewYorker. Lehet, hogy szakadtnak nézek ki vagy nem tudom.
2018. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azert hogy lefoglalja magat valamivel
2018. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dolguk, unatkoznak. Ne vedd magadra. Úgysem csinálsz semmi rosszat, nem? Akkor meg miért baj?

Egyébként nekem is volt ilyen. De amikor elkezdtem nézegetni a tamponokat és betéteket, akkor elment :D

2018. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Mert feltűnően viselkedsz. Biztos pofákat vágsz, meg fújtatsz, meg lesed félszemmel az őrt, meg a többi.
2018. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó - tuti nem 😂
2018. febr. 21. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!