Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Penny Marketben állandóan...

A Penny Marketben állandóan zaklat a biztonsági őr nő! Ma kipakoltatta a táskámat, csak mert nem toltam be kocsit, ami mellesleg 100 Ft-os érmével működik ( nincs 100asom mert kártyával fizetek). Mit tehetek, hogy leszálljon rólam?

Figyelt kérdés
rendszeresen beszólogat e-miatt, Nincs kiirva hogy csak kocsival lehet bemenni.

2012. okt. 4. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha megint kipakoltatna, megkérném, hogy mutassa meg a biztonsági kamera felvételén azt a pillanatot, amikor ő úgy gondolta, hogy loptam és minden további nélkül kérném a panaszkönyvet.
2012. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Kirúgatnám,hogy a lába se érje a földet.
2012. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én megkértem: "Segítsen egy kicsik, legyen szíves!"-és majdnem a kezébe nyomtam valamit,

de mivel nem nyúlhatnak az áruhoz, ösztönösen hátrább lépett egy kicsit és azután békén hagyott.

2012. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha csinos az biztonsági őr nő,akkor én felajánlanám neki,hogy motozzon meg nyugodtan,és jó alaposan is:D
2012. okt. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 2 dolog miatt nem kérném hogy tapogasson össze vissza... :) 22 és lány vagyok másrész a nő meg van vagy 50 és bűnronda nem hofy végigtapogasson, de még hozzám se érjen.
2012. okt. 5. 15:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Én is biztos, hogy botrányt csinálnék.

2. Soha többé nem mennék nemhogy oda, de sehova, ahol meglátom az idétlen piros-sárga logukat. (Egyébként se szeretem a Pennyt.)

2012. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

"Ha megint kipakoltatna, megkérném, hogy mutassa meg a biztonsági kamera felvételén azt a pillanatot, amikor ő úgy gondolta, hogy loptam és minden további nélkül kérném a panaszkönyvet."


Nem kell hozzá kamera felvétel legyen , hogy megkérjen , hogy pakold ki a cuccaidat . Valamint a panasz könyvel nem sok mindent érnél el mert nem a bolthoz tartozik a biztonsági őr hanem az a cég felel érte aki dolgoztatja .


Egyébként pedig nem sok mindent tehetsz ellene . Mivel ha nem mutatod meg , a táskádat akkor rendőrt hívhat és joga van ott tartani amíg ki nem érkezik a rendőr . Ha már ott tart akkor kötelessége , hogy megmotozzon és ha van nálad bármiféle olyan tárgy amivel súlyos sérülést okozhat akkor azt el kell venni és átadni a rendőröknek . Ha nem találnak nálad semmi lopott tárgyat akkor nem a biztonsági őrt fogják elővenni hanem veled fognak foglalkozni , hogy miért nem mutattad meg ha nem loptál .

2012. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Csak akkor tarthat ott, ha bűncselekményt követett el. Máskülönben még csak hozzá sem érhet senkihez az őr, max megkérheti. Ha a kérdező vagy bárki úgy gondolja, hogy nem tesz eleget, nyugodtan kisétálhat, max megállítja a rendőr ha kihívják. De ha nincs tettenérés, akkor nem "korlátozhatja a személyi szabadságot".
2012. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Így van, utolsó nagyon jól mondja. "Személyi szabadság" és hozzád sem érhet, rendőrt hívhat, de te szó nélkül ott hagyhatod, ha hozzád ér, még perelhetsz is...


Most tanulok róla én is!

2013. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó okostóni! Ha teetenéri a biztonságiőr lopás közben visszatarthatja a rendőrség megérkezéséig. Ha a bizt.őr-re vagy a többi vásárlóra nézve veszélyes lehet az egyén,mondjuk megtámadja az őrt, az alkalmazhat testi erőt is hogy ártalmatlanná tegye az egyént! Nem tudom hogy te mit/hol tanulsz, de ökörség amit leírtál!
2013. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!