Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha találkozni...

Mit tegyek, ha találkozni hívott egy fiú akivel közösségi oldalon ismerkedtem meg és nem tudja azt, hogy kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Kb 3 nap mulva találkozunk és az illető csak 1x kérdezett rá a sulyomra de aztán témát váltottunk..most találkoznánk előszőr és nem akarom elrontani :( fontos nekem de nagyon kövér vagyok és lehet majd elmegy mellettem és nem ismer meg vagy nem fogom érdekelni pedig szeretném megismerni őt..és nem szeretnék sima friend zone-ban maradni

Ötleteket és segítséget várok..

Köszi


17/l



2018. febr. 21. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Fénykép alapján nem esett le neki? Nagyon kövér vagy? Sztem hazugnak fog gondolni!
2018. febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

170/78 vagyok

Az arcomon nem látszik, képeken van ahol látszik az hogy a combom teltebb a derekam viszonylag karcsu

De akkor is kövér vagyok...

És nem akarom hogy hazugnak gondoljon...nem vagyok az

2018. febr. 21. 15:15
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Hat pedig az vagy es jogosan fog rad haragudni, normális képeket kell kitenni vagy mutatni neki amin tényleg látszik minden.
2018. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát, pedig jobb lett volna az első személyes találkozás előtt kipuhatolni, hogy mit gondol a túlsúlyos, kövér nőkről, mert ennek így nagy csalódás lehet a vége. Na persze, a srácról is kiderülhet, hogy egészen mas, mint amilyennek a neten "megismerted".
2018. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél... tegyél fel egy fotót magadról még ma, ahol minden látszik. (ruhában!) Ha utána nem keres, akkor megspóroltad magadnak a személyes megalázást.
2018. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
25%

Nem tudom, szerintem aki csak arcképet lát valakiről, van annyi esze, hogy feltételezi, hogy azért egy viszonylag nagy tartományban változhat az ember súlya.

Ha meg nincs ennyi agya, akkor a második randi meg se éri :D

2018. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
#6: Igaz és azért az is gyanús lehet neki, hogy a kérdező "elsumákolta" a választ, amikor a súlyáról érdeklődött.
2018. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazából lassan 1 hónapja életmódot váltottam és szép lassan probálok megszabadulni a plussz kiloimtól.


Vannak teljes alakos képeim is de valljuk be teljesen más az amikor pozolunk mint amikor a való életben csak úgy megjelenünk..


És nem saját magam akarom vigasztalni ezzel de sok olyan visszajelzést kaptam,hogy arányosan oszlanak el rajtam a kg-k.

Még egy 10-15-öt lefogyok és jó lesz..de addig nem fogom várakoztatni az illetőt..


Köszönöm az eddigi válaszokat

2018. febr. 21. 17:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj az is lehet hogy a telt lányok jönnek be neki minden esetre sok sikert kívánok
2018. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi lett?
2018. márc. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!