Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért elégszik meg a vajaskeny...

Miért elégszik meg a vajaskenyérrel és a kövér testével?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm előszretettel osztogatja az észt, van két gyereket, nem dolgozik ( pedig már sulisok), otthon facebookozik egész nap, el van hízva és gyakorlatilag nélkülöznek, Ennek ellenére nem akar elmenni dolgozni, állandóan kéreget, tartozgat mindenkinek. Állandóan próbál kioktatni és olyan kérdéseket tesz fel ,amihez semmi köze, miért dolgozom ott ahol ,mennyit keresek,stb. És próbálja megmagyarázni, hogy mit hogyan kéne. Mit tegyek? Elkerülni nem tudom a körülmények miatt, tehát nem tudom megszkítani a kapcsoaltot, ez a baj. Elég gyakran találkozom vele. Miért ilyen?
2017. dec. 7. 22:23
 1/5 anonim válasza:
68%

Nincsen cèlja az èletènek nincsen mi motivàlja.

Vidd el őt olyan helyre ahol tud ismerkedni hátha valaki hatàssal lesz rà.

2017. dec. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
White trash. Ő így él sajnos. Nézz utána.
2017. dec. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Milyen körülmény az, ami miatt nem tudod elkerülni? Nem kell vele leállni beszélgetni, egy szenvtelen köszönés után tovább kell menni.
2017. dec. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Mikor elkezdi osztani az észt, akkor kérdezz rá, hogy van már munkád, vagy még mindig kéregetsz? Odébb fog állni.
2017. dec. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ilyen emberek voltak vannak és lesznek.

Ahogy Hofi Géza mondta anno Mindenki megvan róla győzödve neki egy kicsivel több ész jutott.

Na ő pont ilyen. Ez van. Vagy nyeld le vagy hagyd békén, de jobb az ilyen embert leépiteni hidd el nekem. Amúgy roma? Azok szokták így csinálni.

2017. dec. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!