Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa lenne ráírni egy...

Furcsa lenne ráírni egy teljesen ismeretlen fiúra? 13/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nem ismerjük egymást,másik városban lakik,de én tök szívesen beszélgetnék vele,mert úgyis unatkozom 😂😂 nagyon furcsa lenne ha idegenként ráírnék,h van-e kedve beszélgetni?

2018. febr. 21. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Igen de biztos örülne neki :D
2018. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem biztos,tuti rengeteg üzenetet kap naponta...és nem hinném,hogy pont velem leállna beszélgetni
2018. febr. 21. 19:24
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi a legrosszabb ami történhet? Nem beszél veled? most se beszéltek. :D
2018. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Gábor t ***** válasza:

Szia.Írjál neki . Én kaptam üzit annó , randi lett belőle, kapcsolat nem.

De ha nem írsz neki rá se jön , hogy tetszik neked. Lehet hogy tudja ki vagy csak nem mert még lépni.

A fene tudja, de jobb ha teszel valamit, sok veszteni valód nincs. :)

Viszont nyerhetsz sok boldogságot. ...

2018. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3 ebben van valami

#4 1000% hogy nem ismer


Köszönöm a válaszokat!


Még annyi kérdésem lenne,hogy hogyan fogalmazzam meg a szöveget?

Annyi elég h szia van kedved beszélgetni? Vagy csak egy sziát írjak? Vagy esetleg valami mást?

2018. febr. 21. 19:36
 6/11 Gábor t ***** válasza:
A szia , van kedved beszélgetni? Tökéletes indítás. A hogy erre reagál minden kiderűl.
2018. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha csak sziát írsz akkor lehet hogy nem ír vissza hanem arra vár hogy leírd hogy valójában mit akarsz. (mintha nem lenne egyértelmű) szóval írd oda hogy beszélgetni szeretnél vele és hogy van-e kedve hozzá
2018. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm! :)
2018. febr. 21. 20:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én ha rámírna egy lány (érted, ő rám, a lány a fiúra) hogy akarok e beszélgetni egész biztosan lecsekkolnám hogy álmodom-e, meghaltam, elraboltak az ufók, és miután megbizonyosodtam volna róla hogy egyik sem, elmennék a templomba, mert ez kb. a lottóötössel egyenlő valószínűséggel történne meg. Szóval ebből kiindulva szerzel neki egy jó napot az biztos, miért ne írnál hát rá? A lányok soha nem szoktak, legyél te a kivétel!
2018. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha megszólítanád a kicsi száddal és nem írogatnál?
2018. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!