Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen hobbijaitok vannak?

Fiúk, milyen hobbijaitok vannak?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom milyen hobbival szeretnék foglalkozni, így hozzátok fordulok... milyen hobbitok van?

2018. febr. 22. 11:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Eleinte hobbi volt most már régóta élet stílus lett nállam az autó építés köznyelven a tuning . Minden szabad pillanatomat a kocsim alakítására szentelek .
2018. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Gördeszkázni szoktam :D. Amikor jó az idő szinte mindig kint vagyok :D. Egyebkent emellett: sorozatnézés, olvasás, néha edzegetek is.


20/F

2018. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Túrázás, úszás, filmek, facebook


És ami a legfontosabb, hogy a munkám is a hobbim. Az agráriumban dolgozom :)

2018. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Pl; Gyakorikerdesek.hu nèzegetèse,olvasgatàsa.

Jókat szórakozok jó pàr kèrdèseken ès vàlaszokon,szinte óràkat el lehet itt tölteni. Szuper program szerintem.

Sportolni nincs kedvem,mert fölöslegesnek tartom. Minek is az?

Könyvek olvasàsa,de azok közül is a krimi,törtènelmi.

Lassan el kezdem olvasni a Gyilkos könyv című könyvet.

Ès a legfontosabb a zenehallgatàs mert az nem maradhat ki az èletemből.

2018. márc. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Minden nő megcsókolása a világon...Ja ez csak álom nem hobby...Sportolás, kocogás, fitness torna, tánc, séta, filmezés, olvasás, nők masszírozása...40f
2018. márc. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Sátrazás, túrázás. Sajnos ez igen szezonális hobbi, szóval télen jön a depi meg max néhány könnyebb túra az is amolyan urban trip szokott lenni, nem a természetben.

Mivel sokat csinâlom nem csak néhány alkalommal, ezért elég költséges is. Utazás+ kemping na meg a szabadság hiánya. De elmondhatom, keresztül kasul bejártam angliát, jövõre távolabbra is megyek mint francia olasz nemetorszag, de otthon is nagyon jó helyek vannak.

2019. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#11: Milyen autód van? Mennyire van átépítve?


#5

2019. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!