Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tini fiúk, lányok. Nektek...

Tini fiúk, lányok. Nektek milyen hobbijaitok vannak? Mik az érdeklődési köreitek? Mit csináltok a szabadidőtökben? 16/L

Figyelt kérdés

kíváncsi vagyok, hogy a kortársaimat mi köti le itt általában.

Én pl. szeretem a művészetet (otthon sokat rajzolgatok festek, vagy újságokból állítok össze dadaista szövegmontázsokat stb.), szeretem az indie/progressive/folk rock zenéket, olvasatok (mostanában Poe-t), járok teniszre és úszni is szeretnék.

szóóval ti miket csináltok? :D



2016. szept. 5. 16:41
 1/10 anonim válasza:
91%
Szabadidőmben olvasok, rajzolok, festek, úszok. Szeretem a matekot, fizikát, sokszor matekversenyekre járok. :)
2016. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
#1 vagyok. Lemaradt, hogy 14/L
2016. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 SIDLER22 ***** válasza:
91%

A hobbim a gépezés. Érdeklődési köreim főleg a zenék felé van. Szabadidőmben (ha jó az idő) benyomok a telómon hangosan egy jó zenét és futkározok kinn a mezőn.

16/F Te kérdezted. Én meg nem fogok hazudni :D

2016. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én leginkább rajzolok :D Tudok is,sok embernek tetszenek a rajzaim vagy festményeim,emellett könyvet is írok már egy ideje csak nem volt rá sok időm meg ihlet sem jött...Zene?Húú az a mindenem :D Ha rajzolok akkor mindig hallgatok zenét,főleg dubstepet,rockot és trapet,néha rappet de a 90-es évek disco zenéit is olykor meghallgatom.Én táncolok (akrobatikus rock and roll) már kb 8 éve űzöm e sportot csak most szünetelek mert lesérültem...Tantárgyakból inkább a rajz,a matek,fizika,földrajz és a tesi a kedvencem :D 15/L
2016. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ipari mennyiségű sorozatot/filmet nézek, ez mellett kritikákat/híreket olvasgatok-, videókat nézek-, podcasteket hallgatok filmes témában.


16/F

2016. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szeretek rajzolni, olvasni dolgokról amik érdekelnek (pl. pszichológiáról tanulgatni), van amikor játszok egy játékot a gépen. Közeljövőben veszek egy szintetizátort és megtanulok rajta játszani.

Minden fajta zene stílust szeretek egy kicsit.

Ha lesz lehetőségem rá küzdősportot is szeretnék nyomni.

2016. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 smbence válasza:
Vízilabdázom, sokat olvasok, blogot és verseket írok. Nagyon szeretek énekelni, néha csak úgy leülök a zongora elé játszani valamit és közben jó hangosan énekelek. Habár a vízilabda elég sok edzést jelent(heti 6), szoktam futni járni és néha még otthon edzeni. 16/f
2016. szept. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A szabadidőmben írok, rajzolok, olvasok ( egyrészt, hogy fejlesszem az írásom, másrészt mert szeretem ). Nem vagyok túl nagy sportoló, egyedül a kenuzást tehetem ide. Hajó- és tenger fanatikus vagyok, ( kalózokról írok ) "tengerlány"-ként írom le magam általában.. Hobbiból gyűjtök hajó maketteket/modelleket, és ezt szeretném továbbvinni, ahogy felnövök, hiszen a drágábbakat most még nem engedhetem meg magamnak.

Ha a jövőbe tekintek, még motorozni szeretnék ezen kívül. :)

Egy 13 éves lány.

2016. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ó, az előző vagyok!

A zenei ízlésem elég sok mindent magába foglal. A pop és a dubstep zenei műfaj az, amit nem igazán kedvelek, amúgy rappen, rockon és hip-hoppon nőttem fel, ilyen témában hallgatok előadókat, musicaleket.

Ezen kívül sorozatfüggő vagyok, szerintem nézek több mint tizet a Supernaturaltól át a Shamelessig meg a Hannibálig.. A filmeket is nagyon szeretem mellesleg.

Régen szintetizátoroztam, de a zenetanárom miatt abbahagytam. Valószínű zenélni már nem fogok, maximum hobbiból ( bár dobolni vagy hegedülni sokáig szerettem volna megtanulni, de úgy érzem, már elkéstem ).

A tantárgyak közül a rajzot, a számtechet, a biológiát és a kémiát szeretem, az irodalmat akkor szeretném, ha jó lenne a tanár.. A földrajz a kedvencem, a tanár úr miatt, nagyon nagy arc. :) A tesit is bírom a talajtornán és a magasugráson kívül, imádom a tanárnőt.

Felnőttként kutyákat is szeretnék, elég sokat, ami azt illeti.. A nővéremmel úgy tervezzük, együtt fogunk lakni.

Imádnám, ha hajón dolgozhatnék, akár krupiének, vagy pincérnek állva.. De gondolkoztam a sebészeten is.

2016. nov. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Általában aludni szoktam de néha szunyókálok is 😂


Nappal: Kerózás kint vagy bent (szabadgörgő), az idő dönti el.

Este: Ipari norvég blekkmetál vagy valami elgondolkodtató film

2016. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!