Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy Leánybúcsú mostanság mit...

Egy Leánybúcsú mostanság mit foglal magában? Hol vannak az etikai határok a mostani fiatalságnál ami úgymond belefér a buliba? Mi az ami megengedett és mi nem?

Figyelt kérdés
leánybúcsú,buli

2018. febr. 22. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Europa szerte a leanybucsukbol anyit latok, hogy a menyasszony hanyni fog nehanyszor, a korulottuk levo tobbi holgy, szarik a menyasszonyra es inkabb csak ossze akarnak fekudni valakivel.
2018. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Általánosan nem tudom, egyedileg nyilván eléggé szór a dolog, hiszen az emberek erkölcse különbözik és nem mindenkit érdekel, hogy mi az oké a társadalomnak vagy a barátnőknek...

Mivel ez viszonylag privát történés, nem hiszem, hogy régebben visszafogták volna magukat azok, akiket nem kötött az erkölcs...

2018. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rászokták beszélni az ünnepeltet egyutolsó ........-ra egy Leánybúcsún a barátnők,ismerősök?
2018. febr. 22. 19:49
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
#3 Dehogy, ez nem egy legénybúcsú...
2018. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább vicces feladatok volták, amiket én láttam
2018. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#3: Biztos vannak olyan lányok is, de olyanok is, akik nem kefélgetnek akárkivel az esküvőjük előtti nap, úgyhogy erre nem lehet az embert rábeszélni... Nem tudom, hol mi dívik, de én inkább idióta, viccesnek szánt baromkodásokról és ivásokról hallottam, max. vetkőzős fiúkkal, de semmi komoly.
2018. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
3.Válaszoló Előtört belőlled a feminizmus??:DD
2018. febr. 22. 20:15
 8/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Amiket lánybúcsúkat szerveztem (munka) évekkel ezelőtt, ott inkább ilyen városon belüli hülye feladatok megoldása volt.

Sztriptíz fiúk ki voltak zárva (ízléstelennek találták).

Ilyesmik voltak, hogy olyan mozit megnézni amiért nem lelkesedik az ara pl. szürke 50 árnyalata nagyon menő volt erre egy időben.

El kell kérni egy szórakozóhelyen a pultos számát (reméljük legalább férfi volt)

Vagy koldulni kellett a menyegzőre aprót, utána a 10-es 20-asokból venni piát.

A legdilisebb is az volt, hogy meg kellett csókolni egy szobrot szenvedélyesen.


Kb. ilyesmik voltak régebben.


Most már egyre nagyobb divat, hogy ez az esküvő előtti elszeparálódás felesleges, és a vőlegény és az ara közös baráti társasággal közös programokat szervez.

2018. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ivás, hányás (nyilvános helyen természetesen) és szex minden mennyiségben.
2018. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Fosol, hogy megcsal? ;)
2018. márc. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!