Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás

A kérdés

Akkor se ihatok alkoholt diéta alatt, ha belefér az egy nap megengedett kalóriáimba?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyás, diéta, alkohol

04-21 08:14  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Miért ne ihatnál? Te dolgod.
Elárulom ha mondjuk ma este iszol és túlléped a keretedet akkor sem fogsz hízni egy alkalomtól.
Ha persze minden hétvégén inni akarsz más a helyzet, de egy-egy alkalomtól semmi bajod nem lesz.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 04-21 08:56 Privát üzenet
Nyugodtan igyál, de mértékkel.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 04-21 09:55 Privát üzenet
megihatod 1-1x, ha belefer a kaloriaba, de komolyan kivaltanal egy pohar koktellal egy etkezest inkabb? szerintem nem eri meg.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 04-21 10:18 Privát üzenet
Én 3 éve úgy fogytam hogy minden héten ittam alkoholt, becsiccsentésig, szóval megy az, csak max lassan :D

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 04-21 14:22 Privát üzenet
Dehogynem. Ez a te diétád, a te szabályaiddal... Én is iszom néha s mindig meglep, mennyire minimális kalória (mivel én nem nagy mennyiségben iszom, de legalább töményet s szénhidrátmenteset). Bekavar a szervezet működésébe, persze, de nem generál mágikusan extra pluszkalóriát meg semmi.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 04-21 23:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez hány kalória lehetett? Belefér diétába?
Napi 2 kocka csoki reggelente belefér, ha nem lépem túl a megengedett kalóriamennyiséget?
A Ryanairnál 55x40x20cm a megengedett kézipoggyász, de az enyém olyan 3cm-el vastagabb igy nem 20, hanem 23cm és kemény burkolású. Belefér, vagy szerezzek be egy másikat?
Rendőröknél mennyi a megengedett távollátás felvételin? -1 dioptria még belefér?
Diéta alatt ehetek egy kis adagot az itthon főtt ebédből, ha belefér a napi megengedett kalóriába?
Rainairnél mekkora kézipoggyász megengedett? Kisméretü görgös bőrönd még belefér? Ott is bele kell tenni valamibe hogy a méret, megfelelő?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Kalóriaszámlálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu