Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez miért volt jó neki?

Ez miért volt jó neki?

Figyelt kérdés
Exem meg az új pasija elment mellettem meg a haverjaim mellett és a pasija elkezdett nekem keménykedni hogy milyen szánalmas kis senki vagyok ez nem igazán mozdított meg amíg exem nem szólt be az új barátnőmre akivel 7 hónapja vagyunk együtt. Miután felhozta a pasija a barátnőm kezdte szidni mire figyelmeztettem hogy lépjen le mert szétszedem. Erre levette a pulcsiját és pólóba elkezdett pattogni hogy esélyem se lenne ellene. Jelezném a srác 160 cm és 50 kg.. én 186 cm és 80 kg erre ahogy nagyban kemènykedett haverjaim fuldokoltak már a röhögéstől, ekkor mondtam a kissrácnak hogy akkor rendezzük le. Megbróbált megütni, el se talált mire én úgy gyomorba vágtam hogy elborult és sírrva fakadt meg hányt.. szánalmas volt. Miért volt jó exemnek hogy nekem uszította a pasiját mikor tudta hogy esélye sincs?
2018. febr. 22. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Exnek kijárna egy füles .
2018. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szereti ha verik..? lehet ilyen is
2018. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg sírt? Hány éves?
2018. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A srác 16, exem és én 17

Fetrengett a földön és potyogtak a könnyei mikor haverjaimmal elmentünk miután megütöttem

2018. febr. 22. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom felgyorsította a srác, hogy megfarkalja az exedet, lehet tudta esélye sincs, de tudod a likért sokmindenre képesek a tesztoszteron katonák.
2018. febr. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A vilag nagy gondjai :D dikk
2018. febr. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!