Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok olyan, mint más?

Miért nem vagyok olyan, mint más?

Figyelt kérdés
Elegem van már abból, hogy mindenütt azt hallom, hogy én nem viselkedem úgy, mint a velem egykorúak. 24 éves vagyok, de még mindig szeretek játszani, ezt a tabletemen teszem. Még fiatalabbnak is nézek ki a koromnál. Csak úgy idegenek, akik nem ismernek rámondják, hogy le vagyok maradva a velem egykorúaktól, úgy hogy nem is ismernek.
2018. febr. 23. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
24 szintét. Én meg vagyok veszve a videójátékokért, van konzolom is, és imserek csomó velem hasonló korút aki még nagy játékot. szerintem ebbe nincs semmi.
2018. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

25, szintén :D


de egy dolog fontos. ellátod a "felnőttes" teendőidet, dolgozol, hivatalos ügyet intézel stb.? ha igen, akkor semmi gond.


rólam is egy volt ismerősöm vélekedett így, hogy én olyan gyerekes vagyok, nem változtam semmit, mindig hülye ötleteim vannak stb.


ezt ő úgy mondja, hogy 24 évesen bár tényleg látszatra komoly, felnőttnek mutatja magát, de a postára, kormányhivatalba meg ilyen helyekre sem képes egyedül elmenni...viszi az anyját, és dolgozni sem dolgozott még életében, mert ő arról is úgy vélekedik, hogy majd az úgy az ölébe pottyan vagy majd a szülei azt is elintézik, és természetesen olyan, amilyet szeretne. :D

2018. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Intéztem már el hivatalos ügyet, de még a szüleimmel élek, és ha nagyon beteg vagyok, akkor elvisznek az orvoshoz pl.
2018. febr. 23. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki több mint 40 és every day PS-ezik. Van kb 200-300 játéka :D
2018. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általánosító, alulinformált balherék véleményét hiszed jelentőség telinek.
2018. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálam az dicséretnek számít, amikor megkapom, hogy nem vagyok olyan, mint a többiek. :D
2018. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!