Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondatok, amik jobbak, mint a...

Mondatok, amik jobbak, mint a szex ( vagy rosszabbak)?

Figyelt kérdés
Komolyra forditva a szot, milyen mondatok hangzottak el iranyotokba, amiket orokre megjegyeztetek? Oltasok, elet igazsagai, verbalis bantalmazas, fenyegetes, hatba szuras egy szeretetteljes bok, vagy a rolad szolo igazsag szomoru vagy oromteli kimondasa, hazugsag egyenesen a szemedbe mondva, Stb

2018. febr. 17. 01:41
 1/6 anonim válasza:
"Nem hisztizni, tanulni" Cs. Á. "Aki túl sokat dokgozik nem ér rá pénzt keresni" "A kutyák jobb barátok mint az emberek" " Barátot sosem vesztesz, csak megtanulod, hogy kik az igaziak."
2018. febr. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

- ez most komoly, hogy nyakkendoben es ingben fog(sz) elballagni

-te, ez fiu vagy lany, nezd, naranxssarga a melegitoje

- ha megegyszer nekem mersz jonni, rad hivom a mentoket, es leszedalnak

- idiota szamar letedre...

- te mikor jottel ra, hogy orult vagy/ te skizoo/ en nem hiszem el neked, hogy kiraboltak/ igy senki nem fog veled szoba allni, ha ilyen eroszakos vagy/ en azon a szinten elek, amit te soha nem fogsz megerteni, vaganysagbol csinalod "mindezt"/ igaz, hogy kattant vagy, de legalabb jol csokolsz/ nekem olyan no nem kell, aki 0-24 reszeg/ mind ilyen szopos ku.rva.k vagytok, ti nok/ hat ezt elnezted, miert nem viselkedsz noiesen, sokkal egyszerubb lenne( strap- on kerult szoba)

Ezutobbiak mind exektol

Ocsem: miert nem vonulsz el egy szigetre

-gratulalok neked ( tanar, akinel bukasra alltam, de neke lett a legjobb a targyabol az erettsegim az egesz evfolyamon

- te, xy, verd mar szet( taxiban ulve a taxis ma penznemben adott vissza)

- te jozanon is akkora kocsog paraszt vagy, mint reszegen

- en felek toled, olyan elmebeteg az arcod, es izmos vagy

- majd a parom megol teged

- gyere kozelebb, hadd nyuljak a bugyidba

2018. febr. 17. 02:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bók egy idegen homoszexuálistól: "Sajnos én a másik oldalon játszom, de büszke vagyok, hogy vannak még olyan nők, mint te."


Jó tanács egy kedves ismerősömtől: "Ha a félelmeidre koncentrálsz, sosem lesz párod."


Extől vallomás: "Eddig mindenki csak kapni akart tőlem, te viszont önmagamért szeretsz, csak úgy."


Baráttól: "Ki kéne téged siklatni."

2018. febr. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyámtól: Erős vagy, kibírod. (Ezt akkor mondta mikor már nem lakott velünk és megírtam neki hogy apám folyton üvölt velem)

Apámtól: Bár takarodnál el és rohadnál meg ott ahol vagy. (Részegen mindig ilyeneket mondd)

A bátyám barátnőjétől: A bátyád nagyon nagyon nagyon szeret téged. (A tesóm temetésén találkoztunk elöszőr, akkor mondta ezt.)

Egy sráctól aki ott dolgozott ahol én gyakorlaton voltam: Bárcsak mindenki olyan lenne mint te

Az első szerelmemtől: Hát nem is tudom hogy mondjam, tudod ez nehéz egy férfinak. Bejössz nekem. (Ez így annyira nem hangzik romantikusnak de 14 évesen elképesztő volt)

Egy idegentől akivel a vonaton beszélgettem: Ha a te korosztályod lennék már rég feleségül vettelek volna

Egy volt osztálytársamtól: Akivel este fél 12-kor beszélgetek az csak jó ember lehet. Másoktól már nyolckor elköszönök.

Tesóm barátnőjétől: Te tényleg szülinapi tortát kértél szülinapodra? Ez nem automatikus?

Egy ismerős: Nem bántam meg, sőt de sosem akartalak bántani.

Barátom: Te nem vagy tucat, belőled csak egy van. És az pont az enyém

2018. febr. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jók (zömmel páromtól):

- hoztam Läderach bonbont :)

- ma a srácokkal sörözök (néha jó este egyedül lenni)

- D3-as lettem

- veled teljes az életem


- részemről vége - ex (akkor fájt, utólag a legjobb mondat tőle, túl sokáig húztuk, én még reménykedtem, de minek?)


Rosszabbak:

- megettem a bonbonodat (majdnem elsírtam magam miatta)

- bárcsak fiú lennél - apám

- hálisten nem kell veled lennem hétvégén - ex

- élősködő - ex (mikor műtét után nem dolgozhattam 5 hétig)

- daganatos vagyok - barátnőm

- anya ma éjjel meghalt - apa 13 éves koromban

2018. febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Huh, egyik másik válasz kemény... Köszi, hogy megosztottátok, srácok! *ölelés*


Legjobbak:

- álmaim férfija: Itt ülök az egyik leggyönyörűbb nővel a világon... Olyan vagy, mint édesanyám. Tele kedvességgel... (anyukája 2 éve meghalt)

- random ismerős a KRESZ tanfolyamról egyik átlagos reggel, miután végignézett: Hihetetlenül jól nézel ki! (önbizalomhiányos nőként, némi hízás után, brutál jól esett farmerban, nőies felsőben)

- diák a próbatanításom után: Most először érzem, hogy érdekelne a tantárgy.


A férjem nagyon sok szépet mondott az évek során, de mindent hazavágott, amikor azt mondta 11 év után: Azt hiszem, szeretem őt.

2018. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!