Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meztelenül alvás?

Meztelenül alvás?

Figyelt kérdés
Egyszer feldobta ez az oldal (gyakorikerdesek) a meztelen alvast nemtudom hogy kiprobaljam-e mivel a testverem csak kirohogne ha igy meglatna, anyum meg csak nezne mivel o vele se sokat vagyok, nem is tudok, elkene mondanom legalabb anyumnak nem? Hogy ne erje se ot, se engem varatlanul. Egyebkent milyen hatasai vannak? Miert jo vagy rossz? Megmerjem csinalni? Mivel a hazunkban csak ket szoba van, ezert az egyik a tesome es a baratjae, ugyhogy anyummal egy szobaba vagyunk, mar szerettem volna masik szobat, de eselytelen, kulon agyunk van, de nemtudom. Legyszi ertelmes valaszokat tudom hogy 'ciki, de na? Valaszokat elore is koszi.

2018. febr. 23. 16:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
have fun :'D
2018. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
Csak ha a csaj is :p
2018. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
Ugyan vannak kényelmes laza pizsik, szerintem mégis az a legjobb ha az emberen nincs semmi. Én mindig jól betakarózok még nyáron is, meg külön szobám van. Szerintem a vérkeringésnek jobb. Mondd meg anyudnak mit tervezel.
2018. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Marmint nem anyuud
2018. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire meztelenül alszom, de saját szobám van.

Sokkal kényelmesebb szerintem, jó érzés ahogy a takaró körbeöleli a testem és sokkal jobban alszom így.

Viszont mindig van egy hosszú póló az ágyam mellett amit mindig felveszek hogyha hajnalban ki kell mennem mosdóba vagy reggel amikor a család már ébren van.

Ha anyuddal alszol akkor szólj neki hogy így fogsz aludni de teszel az ágy mellé egy hálóinget vagy egy felsőt és sosem mész ki meztelenül a szobából.

2018. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért, mert egyszer feldobta az oldal, még nem kell kipróbálnod. Miért? Ha egyszer majd a keménydrogokat dobja fel, akkor azokat is kipróbálod?


Ha külön ágyban alszotok, akkor senkinek sem kell tudnia róla, hogy meztelenül alszol. Pizsamában bebújsz a takaró alá, és villanyoltás után leveszed a paplan alatt, mielőtt felkelsz, újra belebújsz. Miért kéne bárkinek, akár az anyukádnak tudnia róla? A meztelenül alváshoz nem tartozik hozzá a meztelenül rohangálás a lakásban összevissza.


Gugli bedöglött? Ha még azt sem tudod, hogy milyen hatásai vannak, mik az előnyei meg a hátrányai, miből gondolod, hogy ki kéne próbálnod? Jó, mert jobban szellőzik a tested, de rossz, mert épp amiatt, hogy eggyel kevesebb réteg van rajtad, lehet, hogy fázni fogsz, nem is fogsz tudni jól aludni.

2018. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
6%
Biztos kényelmes, de nem hiszem, hogy olyan egészséges lenne este, mosdó után, hugyos pi-nával vissza feküdni, már ne is haragudj.
2018. febr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem eleg egyertelmuen mondtam el sot, kulon agyban alszunk, mar evek ota amiota megkaptam az agyam, regebben is hallottam errol, higy egeszsegesebb stb... Viszont itt feldobta, neztem mas ilyen kerdeseket is es a googleon bongesztem rengeteget, csak nemtudom el-e mondjam neki vagy ne, mert ha hulyenek nezne stb..., eleg gaz lenne, mivel sok pozitivummal rendelkezik, ertelemszeruen nem szeretnek csak ugy rohangalni meztelenul

13/F

2018. febr. 23. 17:35
 9/20 anonim ***** válasza:
31%

Kizárólag akkor aludj meztelenül, ha jó tested van, egyébként rejtsd el magad!


A viccet félretéve én is gyakorin akadtam rá a témára, kipróbáltam nem is egyszer, nem tudtam megszokni sosem. Ettől függetlenül van barátom aki esküszik rá, magadnak kell kitapasztalnod, nem vagyunk egyformák.

2018. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, kiprobalom. Tovabbi szep napot mindenkinek!
2018. febr. 23. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!