Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mások előtt átöltözni vagy...

Mások előtt átöltözni vagy zuhanyozni. Ilyenkor zavar ha meglátnak meztelenül?

Figyelt kérdés
Ilyenkor ügyelsz rá, megoldod valahogy, hogy ne lássanak meg pár másodpercre se meztelenül? Vagy éppen nem zavar a dolog, nem foglalkozol vele?

2017. nov. 24. 08:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Engem zavar. Igyekszem gyorsan megoldani a tusolást ilyenkor, és háttal állok, a törölközőt pedig a közelbe tartom, hogy tus után gyorsan betekerjem magam vele. De sok ember van akiket nem zavar ez az egész. Öltözést is ugyanúgy gyorsan és háttal szoktam lezavarni. De nem is illik bámulni a másikat ilyenkor.
2017. nov. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

melóba minden nap letusolok és meztelenül megyek be az öltözőből

Nem zavar ha néznek

2017. nov. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rajtam semmi olyan ami különös volna, szóval nem zavar.


Ha éjszakai szolgálat van a zuhanyzóban sokszor többen is vagyunk, látjuk egymást, senki sem azzal foglalkozik a másik hogy néz ki.

2017. nov. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

megint vki komplexusos ...


áruld el, mi az isten baj van abban ha meglát vki egy öltözőben, tusolóban? eskü meghalok az ilyenektől hogy jaj gyorsan eltakarom magam stb, de a mi egyesületünkben nagyon megszívnád, mert pont az ilyenekre utaznak a nagyok, és alaposan el szokták velük feldtetni a szégyenlősséget, amelyik ilyen kis nyuszi., volt már amelyiket lefogták, leszedtek róla mindent és átcibálták a csaj öltözőbe. az meg rúgkapált, harapott, de legalább megtanulta h most már mindegy, semmi értelme szégyenlősködni ha úgyis mindenki látta :) most nem?

de hogy lehet már ilyen vki? értem h esetleg kicsi és ezért cikinek érzi az illető, de akkopr is hidd el, sokkal jobban jársz ha természetesen kezeled azt is, arra nem rágnak be, de az ilyen kis titkoskákra mindig.

2017. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Testmasszázzsal foglalkozom,a hölgyek előttem úgy vetkőznek le, mintha ezt csinálnák naponta.Valószínünek tartom,hogy ők ezt másképpen látják de megértem azokat is akik kicsit szemérmesebbek.
2017. nov. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
íg yvan. én is ezt tapasztalom, hogy a mostani fiatal fiúk ezerszer szégyenlősebbek, mint a lányok !!! jó kérdés, miért.
2017. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Engem soha nem zavar ha meztelen,fehérneműben látnak!! 36N
2017. nov. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
A többi lány előtt nem vagyok szégyellős, az nem zavar, ha ők meztelenül látnak. Edzés után úgyis mindig együtt szoktunk zuhanyozni. Viszont a fiúk állandóan leskelődni akarnak, arra pedig nagyon is figyelünk, nehogy egy pillanatra is meglássanak. Gondosan eltakarunk mindent, ahol be lehet látni a zuhanyozóba.
2017. nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
természetes kíváncsiág ... az lenne az igen beteg, ha egy tizenéves nem akarna leskedlődni a lányok után :)
2017. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
36%
Szégyen amúgy, hogy ennyire szégyenlős mindenki. Egyik ismerősöm járt Horvátoszágban, ahol természetes az, hogy valaki meztelenül van a strandon, erre teljesen ki volt fakadva Facebook-on, hogy hogy lehet ez, hogy valakibe ennyire nincs gátlás. Szerintem meg ez a szánalmas, hogy valaki ennyire fosson attól, hogy meztelen embert lát. Nevetséges.
2017. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!