Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem bírom rávenni magam hogy...

Nem bírom rávenni magam hogy tanuljak és nagyon bűntudatom van emiatt. Valami tippetek van, hogy mit csináljak? 21/L

Figyelt kérdés
az előző félévben nagyon soká végeztem a vizsgákkal. Február legelején lettem kész... azóta egyszerűen képtelen vagyok leülni és tanulni. Filmet nézek, eljárok mindenhova, a telefont nyomkodom, bármi ami nem tanulás. Ha olvasok egy bekezdést rögtön elkalandozok.. nem tudom hogy állhatnék vissza rá, hogy tanulnom kell
2018. febr. 27. 18:37
 1/8 anonim válasza:
51%
Próbáld meg hogy játékosan tanulni hátha úgy menne
2018. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként érdekel az a szak, amin vagy, szereted? Vagy nem ezzel van a probléma, van valami konkrét, ami nagyon eltereli a figyelmed?
2018. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak cikkek “tanulás tanulása” néven. Keress rá, biztos tud segíteni. Egyèbként azt ajánlom, hogy amiből jó vagy (pl angol) akkor mást is úgy tanulj hogy próbáld megtalálni azt az érdekességet benne mint az előzőleg említett tárgy esetében.
2018. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
érdekel amit tanulok csak egyszerűen nem megy az hogy leüljek és csak arra figyeljek
2018. febr. 27. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele sajnos...
2018. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, akkor vagy megcsinálod ezzel a kevés tanulással, mert zseni vagy, vagy pedig kibuksz és mehetsz betanított munkásnak, az éveidet meg elpazaroltad. Ez a két lehetőség van, VAGY ráveszed magad legalább napi 1 óra tanulásra. Kitalálhatsz pl. valami jutalmat magadnak, vagy megkérheted egy családtagodat, barátodat, akárkit, hogy figyeljen oda rád.
2018. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez a helyzet. Eddig az vált be, hogy leülök és tanulok 5 percet, utána szünet. Legközelebb 10et, majd 15öt. Így szépen fokozatosan pár hét alatt már megint le tudok ülni tanulni. Csak akkor van gáz, ha hamarabb írunk zh-t :D
2018. febr. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha diplomát szeretnél, akkor mindenképp le kell ülnöd tanulni. 1 óránként tarts 5-10 perc szünetet.
2018. febr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!