Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak olyan tantárgy...

Hogyan tanuljak olyan tantárgyat ami már 3 éve nem érdekel és érettségi résztantárgy?

Figyelt kérdés
3 éve tanulok műszaki alapismereteket, semmit nem értek meg belőle ha nem lett volna telefonom ami segítségével tudok puskázni nem tartanék itt mert megbuktam volna. Most viszont elhatároztam ,hogy puskázás nélkül fogok tanulni, de nem megy, undorodom a tantárgytól és érettségi 20%-ban tartalmazza a írásbeli. 3 évet végig nyavajogtam, hogy befejezem elkezdek mást , de ahhoz nem volt erőm. Elolvastam most 1 oldalt belőle és semmi nem maradt meg, mondjuk nem is szokott csak jogi alapismeretekből, de az meg nem érettségi résztantárgy.
2017. szept. 17. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi gond, még mindig elmehetsz közmunkára.
2017. szept. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindig ezzel nyugtatom magam én is. De még diplomásként is mehet az ember oda, van rá precedens.
2017. szept. 17. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!