Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az igazi rocker/punk/metál...

Az igazi rocker/punk/metál nők is fehér esküvőiruhában esküdnek?

Figyelt kérdés
rocker/metál/punk nők, férfiak véleményét erről szívesen fogadom... :D
2018. febr. 27. 19:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
majd, ha felnősz, megtudod.
2018. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Van aki rózsaszínben, míg más fehérben, sőt feketében is. Egyénfüggő.

Példának okáért:


https://www.youtube.com/watch?v=UyKxxZeIU_w


https://www.youtube.com/watch?v=03wwwkUDdhw


https://www.youtube.com/watch?v=k1AfpsL8PtM

2018. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Az igazi rocker/punk/metál nők azt húznak magukra, amit akarnak, mert van annyi eszük, hogy nem skatulyázzák be magukat idióta szerepekbe.
2018. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Sokszor nem, ez teljesen egyéni.


Ha valaha házasságot kötök, jelen terveim szerint egy fekete-vörös fűzős ruhában teszem, ami tőlem szokatlanul nőies, de nem baj. Az előző tervemben nadrág szerepelt, inkább ilyen barnás öltözet, esetleg steampunkos, az cool. Valamilyen bakancs mindkettőnél alap, mert az kényelmes és azt szoktam meg. Csak mert nagyon szeretem a metált (bár nem tudom, mi az "igazi metálos"), nincs beskatulyázva az öltözködési stílusom s bár a fekete a kedvenc színem, ha ruháról van szó, van több más, amit kedvelek. Habos fehér menyasszonyi ruha soha nem volt a képben, akkor sem, amikor még nem is ismertem a metált... De az ember szeretheti a metált és a fehér habcsókruhákat egyszerre, miért ne? Valószínűleg nem ez a tipikus, de azért összeférhet.


Az eküvőben az egyik legjobb, hogy a tied, azt csinálsz (tág határok között), amit akarsz. Jó esetben a párod partner ebben, mert azért félig róla szól a dolog (szerintem).


Még a teljesen normál emberek sem mind fehérben esküsznek, még országukban sem (mert Indiában élből más a módi).

2018. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

a " ha majd felnősz megtudod" stítulusú válaszolók nem tudom minek írnak, mert nem az volt a kérdésem ,hogy mi lesz ha felnövök..

kérek mindenkit, csak a kérdésre válaszoljanak!!!! Köszönöm!


Vannak különböző stílusok, szokások...

2018. febr. 27. 20:34
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

én pl leginkább metált hallgatok, és láss csodát, ki nem állom a fekete ruhákat (ugyanis, szerintem nem állnak jól).

és 42 évesen már rég nincs olyan, hogy "metálos". függetlenül attól, hogy milyen zenéket hallgatok.

2018. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
stílusú*
2018. febr. 27. 20:34
 8/20 anonim ***** válasza:
66%

pedig de, majd ha felnősz, megtudod.

lásd az utolsó hozzászólást.

2018. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

Ez pedig így van :D

Kamaszkoromban én is acélbetétes bakancsban, meg bandás pólókban toltam, most meg rosszul vagyok a látványától is. Pedig a zenei ízlésem nem változott. A fene nem mondaná meg rólam, mert ízlésesen és nőiesen öltözködöm.

Bár valójában az sem izgat, hogy ki mit gondol rólam, ha emiatt kitagadnak a nagy rockerkörből, hát nem halok bele :D

2018. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

igen, igazad van!

ezt akartad hallani, vagyis látni, kedves 1. válaszoló! Igaz?

Gyakran tapasztalom, hogy a legtöbb magyar, addig nem nyugszik, amíg " be nem bizonyítja" hogy neki van igaza, és amíg az övé nem lesz az utolsó szó.. :D

de tudom, hogy különböző szokások vannak, és vannak, akik 50-60-70 évesen is rockosan öltöznek...stb... ezért is kérdeztem egyrészt, és azt viszont tudom, hogy nem kell feltétlen rockernek, punknak, metalnak lenni ahhoz hogy valaki ne fehér ruhában esküdjön...

És a kérdés feléd:

Honnan tudod "felnőttem e", mennyire vagyok okos, mennyire vagyok tapasztalt..: nem kell válaszolnod nekem, elég ha magadnak válaszolsz!

Köszönöm mindenkinek az eredeti kérdésre megadott választ! Szép estét!

2018. febr. 27. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!