Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Isten szemében a rockerek?

Isten szemében a rockerek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Isten nem az nézi, hogy milyen az emberek zenei ízlése, hanem azt, hogy milyen a viselkedése.
2016. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Haverok, Isten is rocker volt, a hosszú hajával, meg a bort is szerette.
2016. aug. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Isten nem létezik. Kitaláció, fikció, mesefigura.
2016. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A rock a sátán zenéje, ne hallgassad, még a végén a pokolra jutsz... :DD

HAIL ODIN!

2016. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek istenben, de tiszteletben tartom azt aki igen...egészen addig amíg nem kezd el pofázni nekem, h pokolra jutok mert meleg vagyok -.-

Szóval szerinted Isten a zenei ízlésed alapján fog megítélni? Hát én nem hiszem :)

2016. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül a zenei ízlésre gondolok, inkább az hogy sok zenében amit szeretek szidják Istent
2016. aug. 17. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod te is, mi erre a válasz. Miért nem hallgatsz olyan (rock) zenét, amiben nem szidják Istent, aminek normális szövege van? Feltehetnéd azt a kérdést is, hogy "Isten szemében a káromkodás?" - nem kell minden betűjét ismerned a Bibliának ahhoz, hogy tudd rá a választ. ;)
2016. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!