Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is néha bántóan...

Szerintetek is néha bántóan és illetlenül vagy sértően válaszolnak a kérdéseitekre a gyakorikérdések.hu-n? Tisztelet a kivételnek mert vanaki tényleg csak segíteni akar.

Figyelt kérdés

2018. febr. 28. 08:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Volt már rá példa akkor kértem töröljék az illető hozzászólását.Egyszer egy sajat kérdést is kitöröltettem annyira felzaklató drasztikus válaszokat kaptam.
2018. febr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Én magamon is észreveszem, hogy ha aznap felidegesítettek, akkor itt sem vagyok annyira "türelmes" a hülye kérdésekkel, és ki akarom osztani az illetőt - figyelve azért, hogy nagyon ne bántsam meg -, így ezzel is csökkentve a bennem felgyülemlett feszültséget. Van aki direkt ezért jár ide, mert itt arc nélkül megmondhatja. Ugyanakkor van, hogy talán nyers választ adok, de mindenféle rosszindulat nélkül, és támadásnak veszik. Az emberek is sokszor érzékenyebbek az őszinte, nyers válaszokra, pedig nem kellene.
2018. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és nektek is igazatok van szereintem egyetértünk.Mostmár tudom hogy ezzel nem vagyok egyedül.
2018. febr. 28. 08:33
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Igen,olykor még egy teljesen átlagos kérdésnél is pl hogy mit gondolnak valamiről. Nem tudom milyen mogorva vagy lelkisérült személyek lehetnek ezek de mindegyiknek kijárna egy kis tiltás mert nem erre való az oldal. Ezért szoktam vagy 10-szer meggondolni előtte,hogy kiküldöm-e a kérdést
2018. febr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Vannak, akik nagyon bunkók, szánt szándékkal bántják a másikat.

A legrosszabb, amikor jóindulatnak álcázva sértegetik, sajnos le se esik mindenkinek elsőre.

Illetve privátba még cifrábbakat szoktam kapni bármi ok és előzmény nélkül, már vagy 100 ember van letiltva.

2018. febr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Néha igen. De legalább ilyen arányban vannak azok, akik egy oltári baromság írnak ki "leszakadt a macskám lába, házilag nem lehet visszavarrni, nincs pénzem állatorvosra" típusúakat, akkor, ha visszafogott finomsággal közlik velük, hogy nem, amit kitalált nem megoldható, akkor előadjak a Választ akarok, nem kioktatást!!!! hattyúhalált.

Bizony, ha valaki nyilvánosan kérdez valamit, akkor fel kell készülni arra, hogy lesz ellenvélemény is. Ha valaki ezt nem bírja, jobb, ha nem kérdez.

2018. febr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
6-os! De nem az ellenvéleménnyel van baj, hanem a lekezelő, flegma stílussal.
2018. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Én leginkább ebben a kategóriában kérdezek, illetve válaszolgatok és itt a legtöbben normális válaszokat adnak. Velem eddig csak a családi kapcsolatok nevű kategóriában fordult elő ilyen, de ott kb minden egyes alkalommal, amikor kérdést írtam ki...Ott pl. volt, hogy leírtam egy történetet, ami megtörtént velem és arról kértem ki az emberek véleményét, erre ki lettem oktatva, hogy kamu, mert ők még sosem hallottak ilyenről :DDD Meg ha a szüleimmel kapcsolatban írok ki egy kérdést, a válaszok 90%-a az lényegében, hogy mivel én csak egy gyerek vagyok, itthon kuss a nevem és örülhetek, hogy nem hagynak a szüleim éhen halni, szóval innentől ne legyenek ilyen egyéb igényeim, mint hogy pl. ne úgy beszéljenek velem a szüleim, mint egy kutyával...Vagy a másik kedvencem, amikor írok egy családtagommal kapcsolatos problémáról, erre kapok egy rakás olyan választ, hogy "Biztos csak kamuzol, én szívesen meghallgatnám a másik oldalt is!!!". Most az ilyenekre mit lehet válaszolni? XD Hívjam oda az illetőt a géphez és mondjam meg neki, hogy írja le ő is a véleményét? :DDD Istenem..

De amúgy más kérdéseknél is elképedek néha, hogy milyen bunkók tudnak néhányan lenni...Ma is találtam egy régebbi kérdést, tök normális hangnemben volt megfogalmazva, erre az egyik válaszoló nekiállt sértegetni a kérdezőt, hogy biztos nem amiatt nincsenek barátai, mert introvertált, hanem mert egy beképzelt, rosszindulatú ember :D Pedig semmit nem írt, amiből az jött volna le, hogy beképzelt lenne vagy bunkó vagy ilyesmi.

2018. febr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Ezeket hívják trolloknak, nem? Na de azonkívül a legsértõbb az, amikor láthatóan úgy válaszol valaki, mintha el sem olvasta volna a kérdést, hanem a saját butácska értelmezését vetítette rá, amirõl szó sem volt az én leírásomban....Na ettõl falra mászokxDxD Ha nem is rosszundulatból teszik, de nekem kínos megemlíteni olyankor, hogy ne érezzék olyan okosnak magukat, amikor olvasni sem tudnak...


Azt megértem, amikor egy illetékes kérdezõ tényleg nagy hülyeséget ír a kérdésében, vagy mondhatnám úgy is, hogy olvastam már ellenszenves stílusban megírt kérdéseket, amely tartalmában az egész földkerekséget kritizálja a kedves kérdezõ és várja az önigazolásokat a saját álláspontjára. Ilyenkor megértem azokat, akik kissé bántóan reagálnak.

2018. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell velük foglalkozni, a többségük itt éli ki magát. Én ismerek pár ilyen embert, akiket az internetes viselkedésük alapján egy rettenetes állatnak gondoltam, de a való életben meg szófukar, meghúzódó, szájukat alig kinyitó kis mimóza emberek.
2018. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!