Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Biztos sok kérdés van már...

Biztos sok kérdés van már ilyen, de ez a gyakorikérdések úgyhogy. Tudnátok mondani valami izgalmas lehetetlen könyvet? 12 éves vagyok, és mindent olvasok csak jó legyen. Bármi!

Figyelt kérdés

#könyv #izgalmas #akár sci-fi
2016. febr. 24. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom mit értesz lehetetlen könyv alatt, de azért megpróbálok ajánlani párat, hátha találsz kedvedre valót. :)

J.K. Rowling: Harry Potter

Lehet, hogy már olvastad is, ha nem, akkor mindenképpen tedd meg, imádni fogod. Pont az a korosztály vagy. :)

Rick Riordan: Percy Jackson

Ez is ugyanaz, mint a Harry Potter, szintén megér egy próbát.

Sohonyai Edit: Macskaköröm

Ugyan egy nálad pár évvel idősebb lányról szól, én kb ennyi idősen olvastam először, és imádtam. :)

Vanna Cercena: Tükörnapló

Egy tizenkét éves lányról szól, aki talál egy naplót, ami pont száz évvel korábban íródott, és egy másik szintén tizenkét éves lány írta. A könyv lényegében párhuzamba állítja a két lány életét. Szintén imádtam. :D

G. Szabó Judit: Hárman a szekrény tetején (és lényegében az írónő bármelyik másik könyve)

Tény, hogy nem egy mai darab, de ennek szerény véleményem szerintem minimum kötelezőnek kéne lennie. :)

Jacqueline Wilson akármelyik könyve. Ez az írónő annyira zseniális, hogy nem is tudok csak egyet választani a könyvei közül. :) Habár inkább a te korosztályodról szólnak a könyvei, én a mai napih szívesen olvasom. (Idén húsz vagyok, szóval azért tud valamit a hölgy... :D)

Most több nem jut eszembe, remélem lesz, ami megtetszik! :)

2016. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megnézem maj őket. :)
2016. márc. 9. 14:19
 3/3 hamismosoly válasza:
Időfutár
2016. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!