Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek vagy tudtok olyan...

Ismertek vagy tudtok olyan emberről, aki nagyobb örökséget (5 millió forint felett) szint teljesen elvert, elszúrt, elbszott?

Figyelt kérdés
Tudom pl ennyit sokan örökölnek (főleg ingatlan formájában) de lehet szó többről is, bármennyiről ami ez felett van. Mi történt?
2018. febr. 28. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Igen. Ismerek. Konkrétan egy lakás árát. Megörökölte, eladta. Ment a bulizás, pénzszórás, piálás. Szinte az egészet elitta, elbulizta.

Természetesen mindenki hülye volt, aki tanácsot akart neki adni, hogy jó lenne ezzel a pénzzel valamit kezdeni, mert pl. nem volt hol laknia, és ezzel eléggé megkönnyíthette volna az életét.

2018. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Én.


Nem vagyok rá büszke, de ez van.

Fiatal voltam, nem értékeltem a pénzt.


Azóta idősödtem pár évet, jól meggondolom, mire adok ki, és hülyeségekre nem költök :)


29n

2018. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Többet is, egyik rokonom 9 milliót örökölt és elpartizta. Ivás luxus körülmények között neki annyira fontos, hogy a gyerekének tollat nagymamámtól szokott lopni, mivel arra már nem marad. + állítólag a gyerek is alul táplált emiatt.

Ő az a tipikus ember akitől menekülni kell, ráadásul embereknek ad életviteli tanácsokat, addig vagy szerencsés amíg nincs kapcsolatod ilyen alakokkal.


Munkatársam örökölt családi házat, eladta 7-ért, aztán örökölt albérletet eladta 5-ért. Minden hónapban mínuszban van, pedig nagyon jól keres(400+ nettó vidéken). A 7 millióból egy hónap múlva nem maradt már csak 4, óriás plazma tv-t vett 2 millióért + más luxus berendezéseket. Utána utazgatni kezdett, nála is az ivás minimum 70 fokos pálinkánál kezdődik. Olyan hétvégéket csapott le ahol egy nap néhány liter luxus alkohol elment. Másik kolléga is alkoholista, de amikor ez a munkatársam sorolta, hogy miből mennyit ittak meg már ő is csodálkozott hogy nem kaptak alkoholmérgezést. Azóta a 12-ből már csak 4 maradt meg, de menni kell majd a nyáron hawai-ra nem turista osztályon úgy hogy....


Van még valaki, de a történet kb. ugyan ez és róla inkább nem is beszélek.

2018. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is elment az örökségem, ennél több volt, de a vállalkozásomba fektettem, amiből most évekig megélek. :) Ennyi pénz kb 1 évre lett volna elég, ha felélem és nem dolgozok semmit...
2018. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek. A nagymamájától örökölt egy jó helyen lévő 3 szobás lakást. Addig verte a lét, amíg volt. Most ő az többek között, aki "sürgősen albérletet keres" a Facebook-on. Éppen nézegettem a jómúltkor, hogy egy övtáskás, csoszogó, lehajtott fejű szerencsétlen krapek. Pont az ilyen hülyék tudnak örökölni?
2018. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Aki később érkezik, attól is jöhet még.


4: Te is tudod, hogy nem így értettem a kérdést, de köszi.

2018. febr. 28. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!