Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a biológiai testvérem...

Ha a biológiai testvérem zseni, akkor nagy rá az esély, hogy az én készségeim is jóval jobbak mint az átlagnak?

Figyelt kérdés

2018. febr. 28. 11:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem sajnos.

Jobbak a nyelvi készségeim az átlagnál, 6 nyelven beszélek. Ellenben a húgom diszlexiás, ami nehezíti a tanulásban, egyedül magyarul tudott megtanulni tökéletesen.

2018. febr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Attól még, hogy valaki diszlexiás, lehet zseni :D Csak másban..
2018. febr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Első,sajnálom..:/


Mindenesetre meg jöhetnek a válaszok.

2018. febr. 28. 12:05
 4/16 anonim ***** válasza:
Az önértékelés szóról hallottál már?
2018. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem értem az összefüggést a kérdésem és a válaszod között .
2018. febr. 28. 12:21
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút nem, legalábbis én átmenetet nem látok.

Mi hárman vagyunk a családban édestestvérek, én és az öcsém magasabb intelligenciával rendelkezünk - bár zseninek nem nevezném magunkat :D -, kettőnk között a húgom viszont kifejezetten buta szegény, de mint a tök.

Nem is értem, hogy honnan örökölhettük, mert a közvetlen felmenőink teljesen átlagosak...

Szóval az én megfigyeléseim alapján vagy igen, vagy nem, de olyan nem létezik, hogy valaki félig zseni :D

4-esnek teljesen igaza van, ha átlagon felüli vagy, azt magadtól is észreveszed. Ha már kérdezned kell, akkor a válasz sajnos egyértelműen nem.

2018. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Utolsó,azt állítod,hogy magas intelligenciával rendelkezel,de egy feltett kerdesembol levonod,hogy ez rám nem igaz..


Ez egy kis kételyt hagy bennem a válaszod dal kapcsolatban.:)

2018. febr. 28. 12:34
 8/16 A kérdező kommentje:
Emellett ha valaki átlagon felüli ,az nem jelenti azt,hogy zseni.Ezert is tettem fel úgy a kérdést,hogy ha már a bátyám zseni,akkor nekem is jobb képességunek kell-e lennem átlagnál.
2018. febr. 28. 12:37
 9/16 anonim ***** válasza:

A válaszom első felében válaszoltam az általad feltett kérdésre, a tapasztalataim alapján.

Ezután elmagyaráztam, amit TE nem értettél a négyes hozzászólásában.

Most is akadéskoskodsz csak, engem próbálsz leoltani... hát tudod, ettől most nem változnak a tények, egyik oldalról sem :D

2018. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez is ott volt a válaszomban. Nem.

Az öcsémmel annyira megegyezik a gondolkodásunk, olyan érzésem van mindig, mintha önmagammal beszélgetnék. A húgunk is hozzánk tartozik, mégis buta. Nem átlagos, hanem buta, de istentelenül.

Szóval egyértelműen nem átlagon felüli. Annál inkább aluli, pedig két "zseni" testvére is van.

Ha neked ez nem elfogadható, persze nyugodtan oltogathatsz tovább :D Ha nem haragszol a kérdésere válaszoltam, haladok tovább.

2018. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!