Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen tönkrement az életem?

Teljesen tönkrement az életem?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy egy nagyon rossz időszakon vagyok túl 2-szer buktam meg végzősként most 20 éves vagyok.Nincs érettségim csak általánosom.2 éve tartott nálam egy nagyon hosszú betegeskedés rengeteget voltam kórházban volt egy csomó műtétem testileg rendben vagyok most már de szellemileg teljesen tönkrementem.Nem tudom hogy most merre tovább mit dolgozzak.Csak a családomra számíthatok.Tudnátok valamit ajánlani vagy segíteni azzal kapcsolatban mitévő legyek?Az érettségit leteszem estin de hogy utána egyetem vagy munka okj.

2018. febr. 28. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Cselekedj belátásod szerint. Én szakmát javasolok de kérdés hogy az egészségesen biztosan nem jelent e veszélyt a későbbiekben pl erőltetettebb munka.
2018. febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
43%

Az eszed ment tönkre, te....egészséges vagy, család melletted....előtted az élet s lehetsz, ami akarsz battmek.


Melóban vagy mellette kezd el keresni az élet örömeit s ezek viszik előre életed-remélhetőleg jó irányba.Hobbik-szórakozás-párkapcsolat...stb.Nem kell szobabunkóvá válni, ez a lényeg.


Manapság a kéz kezet fog kapcsolat juttat előre vagy a pucsítás-térdelés szegről végről...a végzettség ritkán számít bár meghatározza a leendő tevékenység azért valamelyest.

2018. febr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!