Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kínaiak szerint mi vagyunk...

A kínaiak szerint mi vagyunk egyformák?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék erre..

2018. márc. 4. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag igen.
2018. márc. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Látják hogy az egyik ember szőke, a másik barna, de az arcvonásokban egyformának tekintenek egy magyart, oroszt, vagy németet.
2018. márc. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Oszinten szolva, annyira el vannak keveredve a nepek mar egymassal. Ki tudja meghatarozni, ha mondjuk egy lengyel no setal az utcan, hogy o az?
2018. márc. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

@3

Én, ha fajtiszta lengyel. Ha nem akkor lehet még azt is hogy milyen keverék. Ha nagyon keverék akkor csak annyit hogy melyik népcsoport a domináns.


Tisztelettel, a rasszista.

2018. márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Normális ember a kínaiakat sem látja egyformának. Ha bárkinek van Ázsiai ismerőse, akkor ugyanúgy megismeri 100 ember közül is.


Másrészt mindenkinek vannak "hasonmásai" nekem szinte naponta fordul elő, hogy azt hiszem ismerőst látok, mert olyan az alkata, mozgása, aztán kiderül hogy nem az akire gondolok. Olyan is volt már, hogy valaki profilból ugyanúgy nézett ki mint akit ismerek, de ahogy szembe fordult, láttam, hogy teljesen más az arca.


Mi magyarok alapból elég vegyes nép vagyunk, többször a kipusztulás szélén voltunk, keveredtünk mindenféle népekkel, szlávokkal, törökökkel, akárkikkel, élnek itt svábok, zsidók, romák. Arról nem is beszélve, hogy még az átlag férfi és nő is sokat változott stílusra, öltözködésre az elmúlt fél évszázadban.

2018. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulalok😀
2018. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy Magyarországon tanuló japán ismerősöm szerint minket nagyon nehéz megkülönböztetni, mert mi mind egyformán fehérek vagyunk. Pislogtam rá a magyar kollégámmal, hogy nézzen már minket meg jobban, hát a kolléga fekete egyenes hajú, zöld szemű, sima bőrű ember, én meg vörös, göndör hajú, kék szemű, szeplős bőrű ember vagyok, szerinte mi egyformának tűnünk? Elnézést kért, azt mondta, nagyon nehéz minket, fehér európaiakat megkülönböztetni, de nagyon igyekszik :D
2018. márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!