Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz az élet?

Miért ilyen nehéz az élet?

Figyelt kérdés

Küzdök, ahogy tudok, de mire egy problémát megoldok, kettő új jön a helyébe, és ahogy idősödök, egyre nehezebb lesz... Ti ezt hogy birjátok?


24/F


2018. márc. 4. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehezen. De ez van sajnos. Ez az élet. Küzdeni hajtani kell, és meg oldani minden problémát ami szembe jön.
2018. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
A pozitiv dolgokra igyekszem összpontosítani. :) olyan dolgokkal egészítem ki az èletem, melyek az élet szépségeit mutatják meg nekem, amik örömet okoznak. Így lesz egyensúly jó és rossz az életben. A rossz elkerülhetetlen mert világunkat duálisnak mondják. Éjszaka-nappal, fekete-fehér, jó-rossz. De a jóga szerint az, aki az egyensúlyt megtalálja mindenben, az “megérti” mi az igazság. Hát vagy valami ilyesmi. Mindenesetre szerintem törekedni kell arra hogy olyan dolgokkal foglalkozzunk amik örömet okoznak, és ha azzal kapcsolatos próbléma adódik, nem lesz olyan megterhelő kiküszöbölni (hisz van motiváció). :)
2018. márc. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az élet annyira nehéz, mint amilyen problémamemgoldó megoldásokat kaptál hozzá a szüleidtől (ezt nem kritikaként írom). A szülői minták azonban felülírhatók. Persze kell hozzá önismeret, önviszonyulás, önfegyelem, és még egy pár dolog.


Belevágsz v beleöregedsz?

2018. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem panaszkodásból írtam ki ezt a kérdést, csupán arra voltam kíváncsi, hogy érez-e más is hasonlóan. Úgy érzem, hogy ahogy idősödünk, úgy egyre több problémával kell szembesülnünk az élet minden területén. Tény, hogy néha kicsit elszomorodom, de ha nem küzdenék, akkor teljesen ellepnének a problémák, azt pedig nem szeretném.


Köszönöm az értelmes válaszokat!

2018. márc. 5. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!