Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "miért ilyen nehéz az élet? "...

"miért ilyen nehéz az élet? " Nem szoktátok így érezni?

Figyelt kérdés

Egyszer munka terén van gondom, máskor a magánéletben, most a kettő egyszerre. Már azt sem tudom hova meneküljek. Napi szinten sírok.

Csak nekem ilyen nehéz az élet?

25n


2016. júl. 7. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Másnak és másoknak is nehéz hidd el, viszont ha nem küzd és változtat az ember, és csak azon elmélkedik "miét ilyen rossz?" akkor a depresszió felemészti és csak rosszabb lesz.

Hozzáteszem gondold el annak milyen rossz aki hátrányból indul. Pl.: Mozgássérült, valamelyik végtagja hiányzik, halálos beteg, vagy éppen egyik napról a másika él. Hidd el van annál rosszabb sokkal mint ahogy te élsz...

2016. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is sz@r az eletem. :(


25F

2016. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Igen,CSAAAAK neked ilyen nehéz az élet,senki másnak a világon nincsenek problémái, nem bántalmaznak ám senkit,nincs munkanélküliség, nincs éhezés, megcsalás, szeretteink elvesztése ááááá dehogy,mindenki másnak rajtad kívül tökéletes élete van,nem látod,hogy mindenki dőzsöl a javakban egész nap kacarászva miközben épp az ölébe hull minden,amit szeretne? Akin azt látod,hogy mennyivel jobb neki,az annyiban különbözik,hogy nem sajnálgatja magát,hanem ha valamivel nem elégedett,akkor igyekszik változtatni rajta...még az is lehet,hogy mindeközben érzi,hogy nem körülötte forog a világ.
2016. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ti milyen helyzetekben és milyen gyakran érzitek azt, hogy nem megy? Ilyenkor általában a két lehetőség közül a rosszabb történik meg?
2016. júl. 7. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a munka terén van döcögés, de ott időnként kilátástalannak érzem az életem. A családi életem jó, viszont barátom nincs sok, részben mert szégyellem, hogy egzisztenciálisan (a munkával való problémák miatt) sehol sem tartok. Vannak depressziós időszakok az életemben, amikor napi szinten sírok, bevallom.
2016. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Borzalmasan könnyű. Semmit se kell csinálni csak tanulni mindenből s fejlődni.

Ergo sosincs ilyen érzésem.

Ha kell segítség, írj rám.

2016. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én inkább azt érzem hogy túl könnyű az élet, sose tettem még semmiért, mégis minden az ölembe hullik. Tökéletes párkapcsolat, jó élet, dolgoznom nem kell, megvan mindenem amire szükség van. Mindezért meg sem kell mozdulnom... túl könnyű az egész.

30+

2016. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De. Rohadtul. Nehéz, mikor az emberiség 99.9%-a elítél, valami olyanért amiről nem tehetsz. A maradék kis százalék meg ugyanolyan elcseszett, mint te magad
2016. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Inessential ***** válasza:

" "miért ilyen nehéz az élet? " Nem szoktátok így érezni?"


Nem.

2016. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!