Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Legjobb" barátom miért ilyen?

"Legjobb" barátom miért ilyen?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja összebarátkozott egy sráccal. Sülve föve együtt vannak nincs olyan nap hogy ne találkozzaak.

Volt olyan mondtam neki ne hivj magadhoz semmit jó lenne ha ketten lennénk valamit meg akarok dumálni veled nem tartozik senkire. Felentem és ott volt az új haverja. Mondja csak most jött 2 perce.

Ez megy mostanába mindig. Pár napja fenn voltam nála. Kimentem wcre viszamentem már a sráccal telózott hogy jön fel hozzá. Közbe meg én le se vagyok szarva. Figyelmet meg szót is alig kapok.

Nagy nehezen idöt szakitok rá hogy találkozzunk erre meg ez van.

2 hónapja 3 müszakba dolgozom sokszor se eröm se kedvem se idöm sincs semmire. Amikor tudok ámegyek hozzá akkor is ez megy.

Kb 2 hete meg ö cseszegetett vele hogy alig találkozunk meg ilyenek és ha én nem keresem ö se fog majd keressem én amikor úgy van.

Mindig olyan dolgokra visz rá hogy én érezzem rosszúl magam.

És mindig eljátsza ö milyen jó barát stb stb stb


2018. márc. 5. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Te lány vagy, vagy fiú.... korod.... és miért akarod kisajátítani a barátod?
2018. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem akarom.

Csak ha már elöre ledumáltuk hogy ketten leszünk és néhány dolgot négyszemközt beszélünk erre mindig odagiv msásokat az mégsem okés

2018. márc. 5. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki, hogy neki már nem te vagy a legjobb barátja. Megesik az ilyesmi, próbáld elfogadni.
2018. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor ne legyen mellè beszélés meg kettös beszéd sem
2018. márc. 5. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!