Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a barátnőmnek...

HUN-Bence kérdése:

Mit csináljak ha a barátnőmnek nem merek puszit/csókot adni?

Figyelt kérdés
Nos hát nagyon nagy önbizalom hiányom van ez az első komolyabb kapcsolatom 3 hónapja vagyunk együtt. Semmilyen tapasztalatom nincsen és nagyon félek ezektől a dolgoktól. És hát nekem kell kezdeményeznem és nagyon nehéz... Emiatt jelenleg szünetet kért a kapcsolatunkban...

2018. márc. 5. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
3 honapja vagytok 'egyutt', de meg egy puszi se csattant el? Hany evesek vagytok, 8?
2018. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen én is arra következtetek hogy kb 8-10 évesek vagytok. Megértheted hogy szünetet kért. A szünet szakítást jelent csak nem akart megbántani. Legközelebb legyen tököd. Egy puszit nem lehet elrontani nagyon :D 3 hónap alatt ha eddig nem jutottatok el az gáz, lehet azt hitte vele van a baj. Elég rossz érzés lehet ez egy lánynak.
2018. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nem 8-10 de ezt most ne keverjük ide. Másrészt az a baj hogy vidéki és nem sűrűn van lehetőség a talira. Suliban szoktunk találkozni de ott meg külön meg kért hogy ne nagyon és ja eléggé maradiak a tanárok és nem nézik jó szemmel.
2018. márc. 5. 17:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben hanyagolnam ezt a csajozos dolgot. Ertem en hogy nagyfiu akarsz lenni, de nagyon nem vagy az, ne vedd nagyon a szivedre, de tologass inkabb matchboxot egyelore.
2018. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne haragudj, mert biztos rendes srác vagy, de én egy hétig sem bírtam volna így ki. Elismerésem a barátnődnek. És igazuk van az előttem szólóknak. Szedd össze a tököd, amíg ez nem sikerül inkább ne csajozz mert kudarcok sorai fognak érni.
2018. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad ugyan, hogy hány éves vagy, de ha 3 hónap után, félsz megcsókolni a barátnődet, megértem, hogy "szünetet kért". Úgy tűnik, korai még ez neked.
2018. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezzel csak magatól veszed el a saját, értékes pillanatokat, és hogyha a lány rájön, hogy még mindig nem történt meg, akkor majd más megteszi...

Nem kell itt finomkodni, elég hogyha magadhoz rántod, és nyugodj meg, ez nem valami akciójáték, ami életre halálra megy! Ez olyan, mintha puszit adnál a karodra! Csak sokkal több érzelem jelenik meg.

Figyelj. Ha következőleg összefuttok, és távolodik, csak rántsd oda. Fejezd ki valamivel, mert elveszíted, fejezd ki, mert szenved!

2018. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hat tény hogy fura

Hogy mit csinálj?: szedd össze a bátorságod ha eddig nem sikerült Es adj neki egy csókot

Nem nagy dolog

Hány évesek vagytok?

2018. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Most olvasom, egyél szelén-tartalmú ételeket

Szelénben gazdag zöldségek: brokkoli, káposzta, spenót, lima bab, szójabab, spárga, fekete bab, gombafélék.


Szelénben gazdag gyümölcsök: banán, grapefruit, szőlő, kiwi, citrom, sárgadinnye, mangó, szeder, narancs. A csonthéjasok közül érdemes megemlíteni a dióféléket, a paradió szeléntartalma különösen magas.


Egyéb magas szeléntartalmú ételek: marhahús, halak, főleg a tengeri halak (tonhal, hering, tőkehal), gabonafélék, leginkább a teljes kiőrlésű gabonákban

szelén.hu/a-legjobb-szelen-tartalmu-zoldsegek

2018. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*az ott a forrásmegjelölés az alján,de asszem láttam már másik cikket is ebben a témában, ott írták az önbizalmat pl.
2018. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!