Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A barátnőmnek mi baja? (FONTOS)

A barátnőmnek mi baja? (FONTOS)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmről van szó.Eddig nem beszélt erről,csak most.Ott kezdődött,hogy találtam a táskájába egy kést,azt mondta önvédelemre kell (ezt meg is értem,egyszer majdnem kirabolták) ezután kérdezgettem róla,azt mondta,mostanság gyilkolási vágyai vannak,hogy meg akar ölni egy embert.Ma az egyik buta osztálytársunk zaklatta őt,és majdnem előrántotta a kést.Azt mondta,nem tudja mi van vele,ez az egész csak úgy rátör,meg azt is mondta,semmihez nincs kedve,folyton unatkozik,egyedül akar lenni,nem akarja nagyon a társaságot sem..De amúgy,szerető családban él,nem szegények meg semmi,tehát nem családi háttér az oka.Mi baja lett?Nekem is furcsa..

2017. dec. 22. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Depressziós és szorong. E két állapotban a belső feszültség miatt gyakran jelennek meg gyilkossági vagy öngyilkossági késztetések. Egyiket sem gondolja komolyan, de segítségre van szüksége. Először a szülőkkel kellene beszélni, aztán egy pszichológussal.
2017. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő nem tudja mi baj van vele,ezért nem mondja el a szüleinek,és nem kér segítséget..Azt mondja,ez normális.Szerintem viszont nem:/ Attól félek,hogy ha nem mondja el,akkor elveszíti előbb-utóbb a fejét..
2017. dec. 22. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg rávenni, hogy kérjen segítséget a szüleitől. Ha nem sikerül, akkor szólj nekik te.
2017. dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben:)
2017. dec. 22. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd el pszihológushoz. Ez nem vicc a gyilkolási vágy komoly dolog,főleg akkor,ha előtte nem volt agresdzív.
2017. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
22. Századi lány simán.
2023. márc. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!