Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy embert felkap egy...

Ha egy embert felkap egy tornádó, mit tehet a túlélése érdekében? Egyáltalán, mennyi az esélye a túlélésnek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 6. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
90%.
2018. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát sok mit biztosan nem, amíg a tornádóban van addig összehúzza magát amennyire csak lehet és imádkozik hogy ne találja el semmi, amikor kiköpi a tornádó onnantól kezdve megpróbál valami puhára esni és a lehető legnagyobb légellenállással zuhanni egészen a földet érés pillanatáig amikor is megpróbál gurulni és tompítani valamennyire az esést, igazából onnantól hogy elemelkedtél a földtől már nagyon kicsik a túlélési esélyeid bármennyire is próbálkozol.
2018. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha eszméletlen vagy több, mert akkor teljesen el van engedve mindened.

Talán még egy Mythbusters videó is volt róla. Vagy egy dokumentumfilm.

Valamelyik a kettő közül.

2018. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Én arra gondolnék, hogy összehúznám magam, és a pólóm a fejemre húznám, hogy tudjak levegőt venni benne, de egyébként ötletem sincs mennyi esély lehet a túlélésre.
2018. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egy átlagember simán elájulna, ha felkapná egy tornádó. Ha viszont eszméletemnél lennék, akkor összehúznám magam és próbálnék később valami puhára esni, ha kiköpne a tornádó. Egyébként nem hinném, hogy túl sok esélye lenne az embernek túlélnie egy ilyet, elég ha egy kis kavics fejen talál és már meg is haltál.
2018. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a szerencsén sokkal, de sokkal több múlik mint bármi máson. Ha épp felkap valami nagyobb tárgyat is magával, és épp összetalálkoztok vele, akkor édesmindegy, ha rossz helyen dob le akkor is édesmindegy, szóval a elgtöbb amit tenni lehet szerintem maximum reménykedni.
2018. márc. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 buszSTOPhun válasza:
43%
Szerintem ha már akkor a a hurrikán, hogy nem tudsz kapaszkodni akkor 95%hogy meghalsz.1.sorban arra kell figyelni, hogy ne kapjon fel.
2018. márc. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!