Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hülyeség megsértődni azon ha...

Hülyeség megsértődni azon ha valaki sose köszön el facebookon ha írogatunk, hanem szó nélkül otthagy?

Figyelt kérdés
2018. márc. 6. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

igen.

nekem is volt olyan hogy hirtelen mennem kellett, időm sem votl válaszolni, nemhogy elköszönni.

A chat más mint egy beszélgetés.

Nem tudsz mindig online lenni

2018. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon nem szokás elköszönni, ez nem msn.
2018. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy hogyan. Én pl ha valakivel beszélek, de mielőtt lefekszek aludni és már egy ideje nem írtunk egymásnak, akkor van hogy nem köszönök el. Általában amikor még ezelőtt is beszélünk, akkor jó éjszakát kívánok stb...

De volt már olyan, hogy egy fiúval beszélgettem és mivel másnap is akartam beszélni vele (és nem voltam biztos benne hogy akkor is rám írna) ezért direkt nem köszöntem el, hogy tudjunk még többet beszélni. :D

2018. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem bármin hülyeség megsértődni. Csak magadnak okozol kellemetlen közérzetet, ha pedig a másik nem szándékosan okozott kellemetlenséget (kvázi nem is érti a sértődés okát), akkor ez az emlék fölöslegesen foltot hagy a kapcsolaton. Ha meg szándékos volt, bűntudata sem lesz, aminek keltése a sértődés egyetlen valódi célja.

Elég lenne tisztázni a szituációt, megkérni, hogy ha elmegy, legyen szíves jelezni, mert te sem szeretnél tovább fölöslegesen várni rá. Ha ezt nem veszi tudomásul, akkor legközelebb te is otthagyod őt, nem bosszúból, hanem mert többet ér annál az időd.

2018. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez tényleg idegesítő dolog, de azt hozzá kell tenni, hogy nem tudhatod, épp mit csinál az illető vagy hol van. Szóval ez nem feltétlen az illetőt minősíti, csak azt, hogy olyan helyzetben/helyen van, ahol nem tud írni. Ezt tudomásul kell venni. Ma már nem az van, hogy leülünk a gép elé este és pár órát chatelünk, hanem napközben, ha van 5 percünk, felnézünk messengerre és lehet, hogy a 3. percben felszáll a buszra egy néni és állni kell - pl. állva tömegben én nem szeretek írogatni. Szóval ez nem bunkóság. Esetleg te is csináltál már ilyet, nem?

Az igaz, hogy illedelmes azt mondani, hogy most ennyit írsz, mert dolgod van, de én ezt pl. csak a legjobb barátnőmnek szoktam írni, és ő is nekem. Az esti elköszönést ugyanúgy, mint az egyik válaszoló írta - ha estig írogatunk egymásnak, de egyikünk már menne aludni, akkor elköszönünk, de nem mindig.


Szóval szerintem függ attól, hogy a két ember között milyen a kapcsolat.

2018. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen. Sokan nem is foglalkoznak az egésszel. Jön valami, zsebrevágják a telefont. Majd ha megint van idejük válaszolnak.

Szerintem nem kell az ilyennek nagy jelentőséget tulajdonítani.

2018. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
üdvözlünk a 21. században. a cset nem élőszó, más 'szabályok' vonatkoznak rá
2018. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!