Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem lehet, hogy nagyon lassú...

Nem lehet, hogy nagyon lassú a felfogásom?

Figyelt kérdés

Pl. 16 éves koromig azt hittem az Egyesült Államok megyékből áll, nem államokból.

Vagy 16 éves koromig, amíg nem néztem a felvételit, azt hittem a jegyek csak arra vannak, hogy lássák, hogyan teljesítek.

És még sorolhatnám.



2018. márc. 8. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Sorold meg, mert eddig amiket leirtal azok mind normalis dolgok :)
2018. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Normális?


Mondjuk szerintem felesleges ezen rágódnom. Lehet csak nem foglalkoztam ezekkel a kérdésekkel, úgyhogy nem jöttem rá.

2018. márc. 8. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak baromi műveletlen vagy.

Ezt támasztja alá is, hogy még azt sem érted igazán, hogy mi az a "lassú a felfogásom".

Akkor lenne lassú a felfogásod, ha a válaszomat is ötször el kellene olvasnod, mire felfogod mit írtam és mire gondoltam.

2018. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt most hogy érted?
2018. márc. 8. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalább humorod az van. :)
2018. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezeknek szerintem nincs köze a lassú felfogáshoz. De amúgy ha megnyugtat, én tavaly érettségiztem és az egyik osztálytársam valamikor január környékén tudta meg, hogy középszinten matekból nincs szóbeli, meg hogy ha egyetemre jelentkezik, a pontszámai egy részét az érettségi eredményei adják...Minden tantárgyból. Ő meg pszichológia szakra akart menni és azt hitte, csak a biosz érettségire kell majd tanulnia...
2018. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek logikus gondolatok. Csak épp nem igazak.
2018. márc. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!