Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem megy a matek, fizika,...

Ha nem megy a matek, fizika, kémia, lassú a felfogásom és a memóriám is igen gyenge, nehezen tudok koncentrállni egy dologra és nincs jó kézügyességem akkor minek menjek el, mit tanuljak egyetemen amiből megélhetek?

Figyelt kérdés
megélhetés alatt kertes ház BP-n, autó, család... ezt értem

2014. jan. 26. 19:15
 1/10 A kérdező kommentje:
sajnos ezekből követkzve ugye az infó, programozás se megy
2014. jan. 26. 19:18
 2/10 A kérdező kommentje:
tényleg érdekelne mit kezdehtnék magammal
2014. jan. 26. 19:19
 3/10 anonim válasza:

nő vagy vagy férfi?

és miből gondolod, hogy ilyen képességekkel rögtön egyetemen kellene gondolkoznod? csak azért mert manapság mindenki oda megy?

2014. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem felejtsd el az egyetemet.

amivel biztos el tudsz helyezkedni és jól is keresel az a mérnöki vagy az informatikai pálya. ez ugye nálad kilőve.

amivel a legnagyobb fizetést lehet elérni, DE túlképzés miatt nehezebb az elhelyezkedés az a közgazdasági/pénzügyi pálya. ez is ugye kemény matek, ez is kilőve.

ami talán maradna az a jogi pálya, ahová viszont nehéz bejutni (kivéve fizetősre egy vidéki egyetemre. nagyjából minimum ponthatár és nem olyan vészes tandíj), viszont ezzel is egyre nehezebb elhelyezkedni, de ha ügyes az ember akkor elég jó fizetéseket el lehet érni. de mivel a kérdéseid alapján nem hinném, hogy túl ügyes ember lehetsz (bocsi), én a helyedben nem is próbálkoznék egyetemmel.

2014. jan. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor mivel probalkoznal?
2014. jan. 28. 01:04
 6/10 Tom Benko ***** válasza:
Hm. Joghoz, bölcsészethez memória kell, meg kitartás. Közgázhoz matek, tudományokhoz meg matek, memória, kitartás és felfogóképesség. Élelmiszeripari egyetem? Ja, oda meg kémia... Muszáj az az egyetem?
2014. jan. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Menjek vmi büfészakra pl nki tanulmányok vagy politológia?
2014. jan. 28. 10:27
 8/10 anonim válasza:

A nemzetközi tanulmányokhoz és a politológiához is kell a memória. Ne hidd, hogy ott nem kell sokat tanulni.

Miért nem tanulsz valami hasznos szakmát? A diplomás semmirekellőkkel Dunát lehetne jelentkezni. Pont az lesz belőled, ha csak "büfészakra" mész, hogy legyen papír a kezedben.

2014. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
"rekeszteni"
2014. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tom Benko ***** válasza:
Teljesen egyet értek @8-sal. Tudod-e, hogy mondjuk vízvezetékszerelőként betegre kereshetnéd magad?
2014. jan. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!