Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretitek a tavaszt, a meleg...

Szeretitek a tavaszt, a meleg időt, a nyarat? Vagy inkább az esős őszt, a telet, hideget? Én az utóbbiakat preferálom, hülyének is néznek.

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 16:00
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

En igazabol mikor milyen kedvem van.

De a napos idő fele jobban huz a szivem:)

2018. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a viharos nyári éjszakákat kedvelem, azokat az igazi mennydörgős-villámlósakat :D

A meleget napsütésben max. 25 fokig csípem, bírom a hőséget csak nem szeretem. Ha túl hideg van, akkor meg nincs kedvem kimenni, pedig a kültéri programokat szoktam előnyben részesíteni.

A tavasz tökéletes, pont a kettő között van.

2018. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Metionin ***** válasza:
100%

A tavaszt meg az őszt igen, amikor max 2 fok van és nem éget még a nap. A nyarat sajnos nem bírom, napallergiás vagyok, fáj a szemem és a hőségtől folyamatosan rosszul vagyok. A hideget és a telet szeretem, mármint az igazi telet, erős mínuszokkal és sok hóval. Az eső viszont nem a kedvencem, csak nyáron szeretem amikor azok a nagy viharok vannak. Olyankor mindig tök jól alszom és pár napig újra kapok levegőt.

Szerintem a legjobb a 20 fok, kissé napsütéses vagy felhős, csapadékmentes idő.

2018. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Metionin ***** válasza:
100%
lol max 20 nem 2
2018. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A tavasz a kedvencem.A nagy hőséget nem birom.A borongós telet utálom és depis is vagyok tőle.Még az ősz elmegy...

Az eső, borús idő is tetszik néha bentről, a szobából.

2018. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem mindegyiket. Az a jó, hogy váltakoznak. Nekem nagyon unalmas lenne, ha mindig ugyanolyan lenne az idő. Télen lehet várni, hogy legyen egy kis meleg, jöjjön a tavasz, nyár. Aztán azt is megunja az ember és örül a hűvösebb őszi időnek, és utána jöhet a tél, hideg, hó.
2018. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Metionin +1


Nekem is az átmeneti időszak a kedvencem. Igazán nagy halálom a 30-40 fokos nyár. Egyszerűen kikészül a szervezetem tőle, plusz a fehér bőröm miatt a napot sem bírom. Arról nem is beszélve, hogy hiába a reggeli zuhany, mire munkába érek a lelkem is kiizzadom.

2018. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a szélsőséges időjárást, szóval gyűlölöm ha -10 van, és azt is, ha 35-40 fok. A kora nyári és őszi napsütéses hetek a kedvenceim. Max 20-25 fok. De pl. ma is sokkal jobb kedvem volt, mert sütött a nap egy kicsit, már ez is nagyon sokat számít. Főleg, hogy jövő héten lesz a szülinapom, és általában esik a hó vagy az eső...
2018. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a tavaszt és az őszt kedvelem igazan, a nyári nagy meleget és téli hideget kevésbé. Persze, azért mégis az az igazi, ha meg lehet különböztetni az évszakokat.
2018. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Skaiiripa ***** válasza:
Napos <3
2018. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!