Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van anotalkon sok...

Miért van anotalkon sok furcsa ember?

Figyelt kérdés

Nem rég történt velem hogy beszeltem ezen az oldalon valakivel es folyamatosan azt irta hogy három hónap múlva meg fogsz halni de most komolyan jár azon oldalon normális ember is ?

Nehogy félre értsen valaki én nem szoktam csak néha felnézni arra az oldalra általában ha nagyon nagyon nagyon unatkozom akkor elszorakozom rajta. De most komolyan miért gondolja néhány ember azt hogy ha a számitogep elott ul és egy anonim emberrel komunikál akkor majd jobb lesz a szexuális élete, vagy esetleg majd párt talál ? Egyszerüen elkepesztő hogy tizen évesek irogatnak egymasnak és képeket kernek egymásrol és chatszexelni akarnak (egyaltalan mi is az a chatszex?) azt sem tudják hogy mi az igazi szex és szerelem miért az interneten keresik?


2018. márc. 10. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Oda ugyan olyan átlagos fiatalok járnak mint te csak ott próbálnak ismerkedni, mert félnek felvállalni ami érthető is
2018. márc. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%

Azta, beszéltél egy valakivel, aki hülyeségeket írogatott és kijelented, hogy oda milyen sok furcsa ember jár :D

Amúgy miért ne kereshetnék a szerelmet az interneten? 2018-ban te komolyan azon lepődsz meg, hogy valaki itt ismerkedik? Szerintem jó lenne maga az oldal és szívesen ismerkednék ott, ha nem lenne tele gyökerekkel, akik csak szexchatelni akarnak, vagy 5 perc beszélgetés után már képeket akarnak küldeni a farkukról.

Ha nem tetszik, menj ki az utcára és ismerkedj ott random emberekkel, ennyi.

2018. márc. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!