Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mire értette az...

Szerintetek mire értette az anyuka amit mondott?

Figyelt kérdés

A mai napon jöttem bébiszitterkedni, és az anyuka mutogatta hogy mit lehet enni. Mondta hogy én is ehetek, mire én jeleztem, hogy hoztam magammal ennivalót, hogy nehogy megegyem a gyerekek elől.

Erre legyintett, és mondta, hogy: "Ennyi pénzért egyél nyugodtan".

Ezt mire értette?

Reggeltől késő délutánig vagyok náluk, 800ft/óráért.



2018. márc. 14. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy mivel ilyen olcson dolgozol, egyel amit akarsz. Belefer.
2018. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan egyél, olcsón dolgozol, bőven belefér, hogy azokból a dolgokból eszel.
2018. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem egy sz.arrágó család. Nem sajnál tőled egy kis kaját. Ennyi.
2018. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Nyílván neki nem nagy összeg amit neked kifizet a bébiszitterkedésért...úgy van vele, hogy jó olcsón vállaltad, ami valljuk be tényleg kevés...egy takaritónak 1200as óra bére van és kb csak alap dolgokat csinál meg/pl mosogatás, felmosás...ha nagyobb takarítást vállal pluszban pl ablak pucolás stb az plusz költség/ tényleg olcsón vállaltad hozzátéve azt, hogy gyerekekre vigyázni nagyobb felelősség, mint ablakot pucolni🤔
2018. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Csak a gyereket ne edd meg!
2018. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem, hogy rosszindulatból mondta.
2018. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Mivel így is kevesebbet fizet, mint illene, még jó, hogy nem szrrágóskodik :D
2018. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves tőle. Egyél egy kicsit ha kínálnak.
2018. márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy 800 Forintos oraber nem sok.
2018. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon alacsony órabérért dolgozol, és az anyuka, ahogy előttem is írták, arra gondolhatott, hogy a legkevesebb, hogy ezen felül még az étkezésedet is állja, amíg náluk vagy.


Én a helyedben viszont ezt nagyon gyorsan tisztáznám. Valóban úgy értette-e, hogy minden áldott nap reggeli-tízórai-ebéd és uzsonna jár neked is a hűtőből, amikor a gyerekeknek adsz enni, eleve így kalkulált anyagilag, amikor a 800 ft-ban megállapodtatok, vagy csak úgy gondolta, hogy ha valami ízlik, szívességből ehetsz belőle te is. Az előbbi eset tiszta sor, korrekt és a gyerekeknek is jobb, ha ugyanazt eszitek, a második eset viszont könnyen átfordulhat abba, hogy most még nagyvonalúnak tűnik, később meg felhánytorgatja a két szelettel több szalámit.


Én arra biztatlak, hogy szívességet ne fogadj el, mert később szemedre vethetik, előre tisztázott méltó járandóságot viszont igen.

2018. márc. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!