Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött az első menstruációm...

Megjött az első menstruációm el is mondtam anyának úgy hogy anya nekem is vegyél betétet vett is de azóta ezzel kapcsolatban nem mondott semmit szerintetek értette a célzást?

Figyelt kérdés

2016. jan. 7. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen célzást? Én sem értem a kérdésed alapján, hogy mire gondolsz. Ha vett neked betétet, mit szeretnél még?
2016. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert nem kérdezett semmit nem is hozta fel !hogy vett de lehet hogy úgy értette hogy ha majd kellene !
2016. jan. 7. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor vett betétet, vagy nem vett? Azt írod a kérdésben, vett. Akkor meg mi van? Ha mondtad neki, hogy megjött, akkor abból nyilván értette, hogy megjött. De gondolom, ha megjött, rögtön használtál is betétet, nem? Miért nem kérted meg, hogy mutassa meg, hogyan kell használni?
2016. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Meg egyébként mit kérdezzen, minek hozza fel a témát?
2016. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem értette a célzást. De vett betétet ma?
2016. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Most látom, hogy vett. De akkor mondd neki, hogy ma megjött.. és esetleg mutassa meg, hogy kell használni.
2016. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egészen biztosan megértette. Ha kérdésed van, azért még fordulhatsz hozzá. Lehet, hogy nem akart ezzel piszkálni. Az én anyukám sem firtatta, elég magától értetődő a dolog. ;)
2016. jan. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. jan. 8. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!